1
Lis

Spatrip – databáze lázní, wellness hotelů, recenze a mnoho dalšího

Posted By in Zdraví

Nový internetový rozcestník jménem Spatrip svým uživatelům přináší databázi nejkvalitnějších evropských wellness hotelů, lázní, beauty farm, day spa i dalších příbuzných zařízení. Na všechny poskytuje přímé kontakty, můžete jehodnotitkomentovat a psát na ně své vlastnírecenze. Všechny služby serveru Spatrip jsou pak naprosto zdarma.

Wellness

Společným jmenovatelem všech ozdravných, relaxačních i zkrášlujících středisek v databázi Spatrip je slovo wellness. Těžko se překládá a v češtině nemá svůj jednoznačný ekvivalent. Opisuje se proto jako „harmonie těla, duše a mysli“. Představuje moderní přístup k lidskému zdraví, který zdůrazňuje vliv psychiky a vyrovnané pozitivní mysli. Bez nich není představitelné, aby se jedinec těšil opravdu pevnému fyzickému zdraví. „Ve zdravém těle zdravý duch“, říká staré české přísloví. Do značné míry to ale platí i naopak.

Spatrip pro vás vytvořil unikátní databázi toho nejlepšího, co vám Evropa v tomto oboru může nabídnout. Nejde jen o tradiční lázně. Najdete zde i množství wellness hotelů, sportovních a relaxačních středisek, aquaparků, golfových hřišť, hotelů vhodných pro rodiny s dětmi, hotelů s termálními prameny a řadu dalších. Ženy pak ocení zejména seznam kvalitních salonů krásy (beauty farms).

Recenze hotelů

Na stránkách Spatrip.cz najdete také recenze hotelů ze všech koutů Evropy. Umožní vám vybrat si ozdravný či relaxační pobyt vašich snů. Recenze píší jak odborníci na wellness tématiku z týmu Spatrip, tak i samotní uživatelé. Není lepšího hodnocení hotelu a jeho služeb než autentická zpětná vazba pocházející přímo od jejich předchozích zákazníků.

Hotel Reza

Hotel se nachází v centru světově proslulých Františkových Lázních s výhledem do městského parku, vzdálený cca 250 m od lázeňské promenády.

Františkovy Lázně jsou vyhledávány především pro své přírodní léčivé zdroje, které zde mají svou tradici při léčbě nemocí srdce a krevního oběhu, gynekologických onemocnění a poruch pohybového ústrojí.

V hotelu je k dispozici 40 elegantně a komfortně vybavených dvoulůžkových pokojů. Jeden pokoj je vhodný pro tělesně postižené. Všechny pokoje jsou elegantně a komfortně vybaveny dle standardů čtyřhvězdičkové hotelové klasifikace. K standardnímu vybavení každého pokoje patří vlastní koupelna, WC, lednička, telefon s přímou volbou, SAT–TV, radiobudík, vysoušeč vlasů, trezor a bezdrátové připojení WI-FI. Pro potřeby hostů jsou na každém pokoji zdarma k použití župany.

Součástí hotelu je recepce, bazén, restaurace s kavárnou, letní terasa, sauna, balneo centrum s vlastním minerálním pramenem „Erika”, výtah, uzavřené parkoviště hlídané kamerovým systémem, směnárna, kosmetika, pedikúra a manikúra. Ke zvláštním příležitostem je určen lovecký salonek zařízený v mysliveckém duchu s kapacitou 25 osob, kde je možno pořádat oslavy, malé svatby, semináře nebo kongresy. Léčebné procedury zahrnují bazén, různé druhy koupelí a masáží. Všechny služby je možné hradit kreditními kartami.

 

7 Responses to “Spatrip – databáze lázní, wellness hotelů, recenze a mnoho dalšího”

 1. Spatrip – databáze lázní, wellness hotelů, recenze a mnoho dalšího Says:

  [...] Copywriting Posted in Info | Tags: dalšího, Databáze, hotelů, lázní, mnoho, Recenze, Spatrip, Wellness [...]

 2. Infoblog » Blog Archive » Spatrip – databáze lázní, wellness hotelů, recenze a mnoho dalšího Says:

  [...] Copywriting [...]

 3. Spatrip – databáze lázní, wellness hotelů, recenze a mnoho dalšího | Brumov village site Says:

  [...] Copywriting [...]

 4. Spatrip – databáze lázní, wellness hotelů, recenze a mnoho dalšího « Blog ABClinks.cz Says:

  [...] Copywriting [...]

 5. » Spatrip – databáze lázní, wellness hotelů, recenze a mnoho dalšího > MyBlog Says:

  [...] Copywriting Tags: dalšího, Databáze, hotelu, lázní, mnoho, Recenze, Spatrip, Wellness Nov02 Comments (0) [...]

 6. Spatrip – databáze lázní, wellness hotelů, recenze a mnoho dalšího | Biz ProfiGroup Says:

  [...] Copywriting [...]

 7. Spatrip – databáze lázní, wellness hotelů, recenze a mnoho dalšího Says:

  [...] Copywriting Category: Info | Tags: dalšího, databáze, hotelu, lázní, mnoho, Recenze, Spatrip, Wellness | No Comments » « Angličtina pro samouky [...]

Leave a Reply