15
Lis

Invalidní vozíky lze zakoupit i použité

Posted By in Zdraví

Firma Zdravotní prostředky s.r.o. dlouhodobě dodává invalidní vozíky, invalidní chodítka a další potřeby pro invalidy. Dodávané výrobky jsou vždy vyrobeny na území EU a certifikovány CE. Vždy jsou dodávané v kompletní výbavě. U elektrických invalidních vozíků a skútrů vč. nabíječky a plně zkontrolovaných gelových baterií.

U nás je možné zakoupit i málo použité invalidní vozíky – nejedná se o repasované produkty. Repasované produkty Zdravotní prostředky s.r.o. vůbec nenabízejí, jelikož se jedná o produkty, které byly rozbity a následně opraveny. Málo použité produkty jsou vždy plně funkční a procházejí důslednou kontrolou a přísnými interními testy, případně vyplývající z povahy výrobku také testovací jízdou a fotodokumentací. Opotřebené a nefunkční díly jsou vždy nahrazovány a vyměněny.Málo používané toaletní produkty procházejí vždy kompletní dezinfekcí.

Zboží si lze prohlédnout, vyzkoušet, poradit se a vyzvednout v našem prodejním a servisním centru v Praze, výrobky si lze objednat také telefonicky či emailem. Převzetí je možné i dobírkou.

Na zboží samozřejmě poskytujeme záruky – v případě nového zboží činí záruční lhůta 2 roky. V případě použitého zboží činí záruční lhůta 1/2 roku. Více informací včetně toho, jak získat příspěvek od úřadů, naleznete na našich stránkách.

2 Responses to “Invalidní vozíky lze zakoupit i použité”

  1. Invalidní vozíky lze zakoupit i použité | Brumov village site Says:

    [...] Copywriting [...]

  2. Invalidní vozíky lze zakoupit i použité « Blog ABClinks.cz Says:

    [...] Copywriting [...]

Leave a Reply