25
Bře

Nezapomenutelný zážitek – tandemový seskok

Posted By in Zábava

Již dlouho přemýšlíte, že byste zkusili tandemový seskok. Více neotálejte a jděte do toho. Vhledem k tomu, že budete v rukou zkušených profesionálů a používá se pouze kvalitní vybavení a technika, je tandemový seskok považován za jeden nejbezpečnějších adrenalinových zážitků. Tandemový seskok je dokonce považován za bezpečnější než standardní jízda automobilem.

Tato aktivita je vhodná pro všechny, dokonce i děti od 8 let a zdravotně postižené. Podmínkou je minimální výška 120 cm a hmotnost do 115 kg. Tandemový seskok padákem se však nedoporučuje absolvovat lidem, kteří mají vážné zdravotní problémy jako epilepsie, záchvaty, srdeční problémy apod.

Tandemový seskok lze rozdělit na klasický tandemový seskok padákem a tandemové seskoky s DVD nebo FOTO dokumentací. Druhý jmenovaný typ seskoku se od klasického tandemového seskoku liší tím, že spolu s vámi vyskakuje z letadla ještě parašutista kameraman, který vás po celou dobu volného pádu fotografuje a natáčí. Zaznamenává tedy váš pohyb ve vzduchu otevření padáku i přistání na zemi. Fotografie a dvd poté obdržíte spolu s certifikátem o absolvování této aktivity.

Leave a Reply