3
Pro

Cvičení jógy v Praze

Posted By in Sport

Po náročném pracovním dni jsou naprosto normální že chcete ulevit svému tělu. Horká vana Vám sice pomůže krátkodobě uvolnit svaly, ale pro relaxaci a duševní pohodu je mnohem smysluplnější cvičení jógy.

V Klubu kondiční gymnastiky jógy jsme zaměřeni na tělesné cvičení – hathajógu. Víme, že pro běžného Středoevropana je duševní pojetíjógy trochu nestravitelné, proto pro Vás vybereme to nejlepší.

Naše cvičení jógy trvá dvě hodiny, nejdříve je úvodní relaxace, následuje rozcvičení a na závěr cvičíme jednotlivé ásany – pozice. Všechny cvičební jednotky jógy máme rozděleny pro začátečníky a pro pokročilé, takže si určitě vyberete. Jógu cvičíme v podvečer v tělocvičnách v Praze v průběhu školního roku. Přes letní prázdniny mají tato cvičení jógy také pauzu, ale aby jsme nezlenivěli, pořádáme veřejná cvičení jógy i přes prázdniny. To se scházíme v Praze na Kampě. Takže běžný cvičební rok máme rozdělený na dvě pololetí, která jsou tvořena sedmnácti cvičebními jednotkami jógy. První pololetí probíhá od října do konce února a druhé pololetí od března do června.

Nabízíme i speciální gymnastiku jógy, což je cvičení s jógovými prvky, je však obohaceno o dynamické cvičení. Toto cvičení probíhá také samozřejmě v Praze a je doporučeno pouze zkušeným cvičencům jógy

Leave a Reply