11
Čer

Stěhování Remus – snadné stěhování pro každého

Posted By in Služby

Společnost Stěhování Remus je na českém trhu absolutní špičkou v oblasti stěhování. Své nadstandardní služby poskytuje všem bez rozdílu. Stěhuje jednotlivé domácnosti i celé firmy, těžká břemena i nosiče dat s citlivými informacemi. Hlavní oblasti působení této firmy je hlavní město Praha, ale nezalekne se ani stěhování do ciziny.

Stěhování domácností je pro rodinu velice stresující záležitostí. Všechny věci je potřeba bezpečně zabalit a nábytek rozebrat a nachystat na převoz. To vše v situaci, kdy se musí jednotliví členové naposledy rozloučit se svým dosavadním životním prostorem. Kvalifikovaní pracovníci Stěhování Remus jsou připraveni všechny potřebné úkony udělat za Vás a přesně podle vašich představ.

Také stěhování firmy může znamenat zvýšené dávky stresu. Zejména zaměstnanci jsou stěhováním nepříznivě ovlivněni, když nemají jistotu, že všechna jejich rozdělaná práce bude na novém pracovišti přichystána tak, jak budou potřebovat. Také proto se Stěhování Remus snaží o co největší rychlost a preciznost při stěhování celých provozů a kancelářských objektů. Pro plynulost provozu firmy je někdy nutné provádět stěhovací práce mimo obvyklou pracovní dobu. I na to jsou zaměstnanci Stěhování Remus připraveni.

Při stěhování firmy se často stěhuje veškerý její majetek, včetně celých výrobních linek, agregátů, nádrží apod. Pro tyto případy má Stěhování Remus přichystanou těžkou techniku a další příslušenství. Pokud jejich vybavení nebude stačit, mají v záloze desítky partnerů, kteří můžou potřebné vybavení zajistit. Byť by se jednalo třeba o helikoptéru.

Protože firma Stěhování Remus pozorně naslouchá přáním i potřebám svých klientů, dobře ví, že jednou z nejdůležitějších věcí při stěhování je bezpečnost. Ke zvýšené opatrnosti jsou tedy nabádání všichni zaměstnanci. Veškeré křehké předměty jsou důkladně zabaleny, v nákladovém prostoru automobilu zajištěny a navrch je vše kvalitně pojištěno pro případ neočekávaných událostí.

Se stěhováním souvisí i řada dalších činností, které je firma Stěhování Remus pro Vás schopna a ochotna vykonat. Pro klienta není nic lepšího, než možnost nechat všechny administrativní i procedurální záležitosti na profesionálním partnerovi a nad celým stěhováním provádět pouze zákaznický dohled. Na případné připomínky, změny a nové požadavky je ze strany pracovníků Stěhování Remus reagováno ochotně a rychle, což je v našem prostředí svěží a vítaná tměna.

Stěhování Remus má zkušenosti nejen se samotným stěhování, ale také s vyřizováním veškeré související právní agendy. Díky tomu se nemusíte starat o běhání po úřadech a vyřizování nejrůznějších povolení. Nejčastěji se lze setkat s povolením na stavbu externího výtahu (nutné jednat jak s úřady, tak s vlastníkem budovy), na přistavení nákladního vozidla do míst, kde to jinak není možné, nebo na průjezd nadměrného nákladu.

Administrací však nekonečné zařizování nekončí. Nové prostory je často nutné pro nastěhování přichystat. Týká se to zejména nového vymalování objektu a instalaci rozvodných sítí, potřebných pro úspěšné zapojení veškerých zařízení. V případě stěhování výrobních podniků je také nutné prozkoumat kapacity nových prostor z hlediska možností maximální zátěže. Těžké výrobní stroje není možné jen tak položit na podlahu. Naopak se musí vybudovat betonová základna s nachystaným ukotvením podle doporučení výrobce stroje. Všechny tyto činnost má Stěhování Remus ve svém popisu práce, takže se jimi vůbec nemusíte zabývat.

Remus, to jsou skuteční profesionálové ve stěhování. Výše uvedené služby a možností jsou jen inspirací pro všechny, kteří mají specifické potřeby a neví na koho se obrátit. Stěhování Remus vychází všem vstříc a nezalekne se žádného úkolu.

Leave a Reply