3
Čer

Sádrokartonové stropy i jiné konstrukce od firmy Sádrokartony Praha

Posted By in Služby

Sádrokartonové konstrukce v regionu Středočeského kraje

Sádrokarton a sádrokartonové konstrukce slouží k obkladům stropů a stěn, k předělování místností i k montážím designového nábytku. Sádrokartonové obklady slouží převážně k zakrytí prasklin, nerovností a jinak poškozené omítky. Obklady ze sádrokartonu jsou rovné a hladké.
Sádrokartonové konstrukce také vytváří prostor pro vedení různých instalací, vložení izolační minerální vlny či instalaci podhledového osvětlení. Se sádrokartony ve Středočeském kraji pracuje prověřená pražská firma Sádrokarton Praha.

Sádrokartonové stropy a podhledy

Řešením častých prasklin mezi panely ve stropech panelových domů (jinak neřešitelných) jsou sádrokartonové stropy. Vlivem pohybu panelů se spáry stále obnovují a malba se odlupuje. Vkusné sádrokartonové stropy tento problém dlouhodobě vyřeší a mají dobrý vliv i na zvýšení tepelné a zvukové izolace místnosti. Sádrokartonovou konstrukci lze umístit na jakýkoli nosný strop. Umožňují skrýt elektroinstalaci i vzduchotechniku a umožní do interiéru umístit bodová světla či přesunout lustr. Výhodou, kterou sádrokartonové stropy nabízejí, je při kvalitním a správném provedení dokonale hladký povrch. Sádrokartonáři z pražské firmy pracují se sádrokartony velice zručně.

Vhodné Sádrokartony

Základním a nejpoužívanějším sádrokartonem je deska šedé barvy. Z hlediska zvýšení požárních vlastností je lepší použít červenou sádrokartonovou desku. Optimálním řešením je z hlediska zvukové izolace a protipožární odolnosti modrá deska, která se vyznačuje vysokou vzduchovou neprůzvučností. Zelený sádrokarton je vhodný do prostředí se zvýšenou vlhkostí vzduchu.

Výhody sádrokartonu:

 • rychlá a suchá výstavba
 • jednoduchá opravitelnost
 • výborné akustické vlastnosti (regulace ozvěny)
 • zvýšení odolnosti proti požáru
 • velmi ekonomicky efektivní
 •  

  Sádrokarton Praha

  Zruční sádrokartonáři z Prahy vám navrhnou řešení sádrokartonové konstrukce, pomohou vám vybrat vhodný sádrokarton i izolaci. Profesionální firma Sádrokarton Praha provádí montáže všech sádrokartonových konstrukcí v regionu Středočeského kraje a jejich zkušení sádrokartonáři pracují se všemi typy sádrokartonů. Řemeslníci z pražského sádrokartonářství jsou připraveni na vaše poptávky a zaručí vám jejich perfektní vzhled a kvalitu.

  3 Responses to “Sádrokartonové stropy i jiné konstrukce od firmy Sádrokartony Praha”

  1. Audred Says:

   S jednotlivfdmi čle1nky nubdeu hfdbat, taky proč? Jednotlive9 seznamy budu pochopitelně doplňovat, protože hodle1m pokračovat. Me1m to vymyšlenfd, nened proble9m. Už jsem to sem stěhoval z facebooku a teď je toho tolik, že by se mi ani nechtělo znova. Teď zrovna vysede1ve1m doma, protože současne9 počased nened předliš idee1lned.

  2. only caution Says:

   God help me, I put aside a whole afternoon to figure this out.

  3. Johnd912 Says:

   Good blog! I really love how it is easy on my eyes and the data are well written. I am wondering how I could be notified whenever a new post has been made. I have subscribed to your feed which must do the trick! Have a nice day! bdbfacedaddc

  Leave a Reply