10
Kvě

O vašeho pomocníka se postará Servis Apple Pardubice

Posted By in Služby

Servis Apple pro vaše miláčky

Používáte-li některý z přístrojů nakousnutého jablíčka a u vašeho miláčka se objeví problém, závada nebo celková porucha, vyhledejte kvalitní a profesionální servis Apple. Odborníky v oboru jsou technici v pardubickém servisu ABAX. Tento Servis Apple Pardubice nabízí profesionální servis, opravy a výměny náhradních dílů ve velmi cenově výhodných hladinách.

Servis Apple Pardubice v Pardubickém kraji

Neváhejte a pro svůj Apple vyberte to nejlepší. Servis Apple Pardubice je schopen váš nefunkční a nebo poškozený Apple uvést do původního stavu. Tento pardubický Servis Apple provádí pozáruční servis všech typů produktů Apple a poskytuje také jejich softwarovou podporu. Servis Apple Pardubice zajišťuje servis a opravy ve standardních týdenních i expresních několikahodinových lhůtách.

Poškozený Apple patří do rukou odborníků

K nejčastějším závadám přístrojů Apple patří poškozený a nefunkční LCD displej či prasklé krycí sklo. Poškozené LCD displeje, rozbitá skla a nefunkční dotykové vrstvy jsou nejčastěji následkem pádu na zem. Na spodní straně skla je přilepen digitizér (dotyková vrstva) a v případě jeho poškození je nutná výměna obou vrstev.

Poškozený LCD displej se většinou projeví blikáním, nefunkčním podsvícením, rastrem, displej svítí bíle nebo vůbec, na displeji se můžou objevit šedé pruhy nebo kruhy. Netrapte se titěrným a složitým oddělováním skla od dotykové vrstvy a svěřte váš Apple do rukou pardubických profesionálů.

Náhradní díly Apple v Pardubickém kraji

Ať už vás trápí poškozený LCD displej nebo jiná závada, navštivte e-shop pardubického servisu – appleparts.cz, kde naleznete LCD displeje, nová skla, tlačítka, baterie a další náhradní díly Apple. Prověřený Servis Apple Pardubice zajistí nejen náhradní díly Apple, ale také spolehlivou dopravu přístroje Apple k opravě z celého Pardubického kraje.

Šikovní a zruční servisní technici před zahájením opravy Apple provedou důkladnou vstupní diagnostiku přístroje a zašlou vám na opravu cenovou nabídku. Budete-li s nabídkou souhlasit, přístroj Apple vám dle domluvy opraví. Po úspěšné opravě vám Servis Apple z Pardubic váš přístroj doručí zpět. Kvalitní pardubická servisní firma ABAX udělá vše pro vaši spokojenost.

Leave a Reply