23
Čer

Koberce na vaše podlahy položí i přilepí firma Podlahy Uničov

Posted By in Služby

Koberce na vaše podlahy

Koberce jsou součástí interiéru už odnepaměti a jsou neodmyslitelnou součástí našeho bytí po staletí. Dnešní moderní technika výroby i použité materiály zajišťují kvalitu a mnohostranné využití, což ocení všichni ti, kteří na koberce nezanevřeli. Pokládání i lepení koberců v Uničově a okolí vám zajistí prověření a zkušení podlaháři ze středomoravské firmy Podlahy Uničov. Kvalitně položené koberce vám zajistí dlouholeté využívání této podlahové krytiny a zajistí určité kouzlo, které od koberce očekáváte.

Základní informace o kobercích

Než se vynalezly stroje na výrobu koberců, tkaly se jen ručně. Tato výroba byla a je velmi náročná a zdlouhavá a proto si ji lidé chtěli usnadnit. Dnešní výrobní postupy a techniky dělají z koberce dostupné zboží pro všechny. Koberce mají mnohostranné využití jako jsou domácnosti, kanceláře, hotely, penziony, dětská centra a podobně.

Pro své výborné vlastnosti jako je vysoká odolnost a hřejivost, nízká pořizovací cena, široký výběr barev, vzorů a materiálů, jsou koberce jednou z nejpoužívanějších podlahových krytin na trhu. Koberce místnosti zútulní a dodají jim hřejivou atmosféru.

Dělení koberců

Základní dělení koberců je na koberce kusové a koberce metrážové.

 • Koberce kusové – řadí se mezi ně gobelíny, perské koberce (tkané ručně a výrazně dražší). Jsou to všechny koberce, které doplňují prostor místnosti a místo užitné funkce splňují většinou jen estetickou funkci.
 • Koberce metrážové – vyrábí se v různých barvách, vzorech, materiálech a šířkách. Tyto koberce splňují jak užitné tak estetické vlastnosti. Koberce metrážové se vyrábějí v různých povrchových úpravách s vlasem, se smyčkou, strukturovanou smyčkou a střiženým vlasem nebo smyčkou. Dají se také koupit jako kobercové dlaždice.
 •  

  Lepení koberců a jejich údržba

  Koberce na vaše přání uničovská podlahářská firma Podlahy Uničov položí dle vašeho přání a požadavků. Také vám poradí se správným výběrem toho nejlepšího druhu koberce a typu pokládky. V regionu Olomouckého kraje provádí uničovské podlahářství kvalitní pokládání a lepení koberců, za velmi výhodné ceny.

  Na výběr je hned ze dvou možností položení koberce. Jeden způsob je volné položení koberce na podlahu se začištěním kraje buď obšitím nebo do lišt. Druhý způsob je celoplošné lepení koberců se stejným začištěním.

  Údržba koberce volně položeného i lepeného je v celku jednoduchá. Dle potřeby ho stačí vysát a když už je v koberci zašlapaná špína, tak lze vyčistit strojem na čištění, s čistícím prostředkem určeným na koberce.

  Podlahy Uničov

  Na podlahy jsou tady odborníci z Olomouckého kraje a ti zaručí, že vaše podlaha bude krásná a účelová. Podlahy Uničov a jejich podlaháři jsou profesionálové, kteří své práci rozumí a mají svou práci jako koníček. Podlahy Uničov je prověřená firma v Olomouckém kraji, která upřednostňuje zákazníka nad své zájmy, a proto jsou na trhu už několik let, které zaručují, že vy a vaše podlahy budete jak v bavlnce. Kvalitně položená podlahová krytina prodlouží životnost a užitnost podlahy.

  7 Responses to “Koberce na vaše podlahy položí i přilepí firma Podlahy Uničov”

  1. Koberce na vaše podlahy položí i přilepí firma Podlahy Uničov Says:

   [...] Copywriting Posted in Info | Tags: firma, koberce, Podlahy, položí, přilepí, Uničov, vaše [...]

  2. My Post – Koberce na vaše podlahy položí i přilepí firma Podlahy Uničov Says:

   [...] Copywriting Posted on Thursday, June 23rd, 2011 at 7:38 pm In Info | Comments RSS [...]

  3. Koberce na vaše podlahy položí i přilepí firma Podlahy Uničov Says:

   [...] Copywriting Posted in Info | Tags: firma, koberce, Podlahy, položí, přilepí, Uničov, Vaše [...]

  4. Koberce na vaše podlahy položí i přilepí firma Podlahy Uničov « Blog ABClinks.cz Says:

   [...] Copywriting [...]

  5. Koberce na vaše podlahy položí i přilepí firma Podlahy Uničov | Biz ProfiGroup Says:

   [...] Copywriting [...]

  6. Koberce na vaše podlahy položí i přilepí firma Podlahy Uničov Says:

   [...] Copywriting Posted in Info | Tags: firma, koberce, Podlahy, položí, přilepí, Uničov, Vaše [...]

  7. Infoblog » Blog Archive » Koberce na vaše podlahy položí i přilepí firma Podlahy Uničov Says:

   [...] Copywriting [...]

  Leave a Reply