22
Úno

Baterie iPad a další náhradní díly vám poskytne Servis Apple Olomouc

Posted By in Služby

Tablet Apple iPad

Jestliže jste zvažovali koupi netbooku (jednoduchý počítač, menší než notebook), pak je iPad pro vás dobrou volbou. Vychytaná věcička, tablet iPad, je především pro milovníky počítačových her, aplikací, e-booků a všech počítačových nadšenců.
Dotykový tablet s úhlopříčkou 9,7 palce (asi 25 cm), vás na první pohled zaujme především pěkným designem, který je pro značku Apple typický (vypadá jako zvětšený iPhone). Váží 0,68 kg a v jedné ruce ho rozhodně dlouho neudržíte. Tablet iPad je vybaven ne moc praktickým LED displejem.
Největší výhodou přístroje je jeho snadné ovládání a rychlé zapnutí. Listování položkami jde bez problému i lidem, kteří mají větší ruce. Psaní na klávesnici je také pohodlné, především díky možnosti otočit ji na šířku (automaticky se zvětší). Pokud chcete, aby se vám obraz nepřetáčel, můžete tuto funkci pomocí tlačítka vypnout.

Baterie iPad

Při plném provozu vydrží baterie iPad až 10 hodin. Do plna ji dobijete už za tři hodiny. Pokud chcete, aby vám baterie iPad co nejdéle vydržela, nabíjejte iPad vypnutý. Tablet iPad nenabijete pomocí USB kabelu a počítače! Pokud se vám baterie iPad přestane nabíjet, zkontaktujte Servis Apple Olomouc. Na jejich internetových stránkách najdete širokou nabídku na náhradní díly Apple iPad, kde si určitě vyberete.

Náhradní díly Apple iPad

Společně s klesající cenou nových tabletů iPad klesá úměrně také cena jednotlivých náhradních dílů na tablety iPad. Náhradní díly Apple iPad nakupuje Servis Apple Olomouc z velké části přímo u světových distributorů náhradních dílů Apple. Díky špičkovému vybavení servisních pracovišť probíhá servis iPad efektivně a s vysokou úspěšností, čímž trvale snižuje své provozní náklady a vytváří prostor pro trvalý pokles cen servisních prací.

Klady iPadu

● Velmi elegantní design
● Nepotřebujete klávesnici
● Jednoduché ovládání
● Stahování her za nízké ceny

Zápory iPadu

● Vysoká váha (špatně se drží jednou rukou)
● Vyžaduje mikroSIM, které v ČR zatím nejsou
● Redukci pro USB připojení musíte dokoupit
● Není možné spustit víc programů najednou (multitasking)

Servis iPad v regionu Olomouc

Servis Apple Olomouc poskytuje softwarovou podporu a provádí pozáruční servis všech typů tabletů Apple iPad. Zajišťuje servis iPad v sedmidenních i expresních čtyřiadvacetihodinových lhůtách. Servis Apple v Olomouci opravuje iPady za velmi příznivé ceny. V nabídce tohoto servisu najdete také širokou nabídku náhradních dílů na tablety Apple.

Leave a Reply