26
Zář

Úklidové služby firmy Uklid Expert

Posted By in Služby

Úklidové firmy jsou dnes lidově řečeno na každém rohu, nalezneme je v inzerátech nebo zejména na internetu, kde se většina z nich prezentuje svými webovými stránkami. Ovšem pokud si na internetu ve vyhledávači zadáme hledat úklidové firmy, tak nám jich vyskočí celá škála, bohužel ale v žádném případě nelze tušit, která že ta úklidová firma je tou spolehlivou, solidní a pořádnou, tou, která by dostatečně uspokojila naše představy.

Jako úklidová firma ÚKLID-EXPERT nabízíme široké možnosti služeb v tomto oboru za 100% spolehlivosti, důslednosti a pořádnosti. Uklidíme vám byt, rodinný domek, kancelář, loď, karavan, komerční i nekomerční prostory, hotel či penzion, postaráme se o čistotu u vás po rekonstrukci, nablýskáme vám okna a vyčalouníme a vyčistíme koberce, a to vše buď pravidelným, nebo generálním úklidem.

Jsme tu pro vás 24 hodin denně a 7 dní v týdnu, tudíž si nás můžete objednat prakticky kdykoliv a náš profesionální tým bude ve smluvené době na smluveném místě. Díky profesionalitě a kvalifikovanosti našeho týmu dosáhneme společně oboustranné spokojenosti.

Navíc při nabídkách vyššího rozsahu nabízíme až 15 % slevu. Obrovským benefitem pro vás je, že přes víkendy si neúčtujeme žádné přirážky.

Pevně věříme, že využijete služeb naší úklidové firmy!

One Response to “Úklidové služby firmy Uklid Expert”

  1. My Post – Úklidové služby firmy Uklid Expert Says:

    [...] Copywriting Posted on Monday, September 26th, 2011 at 9:27 am In Info | Comments RSS [...]

Leave a Reply