30
Bře

Úklid po malování

Posted By in Služby

Naše úklidová firma nabízí služby úklid po malování a úklid po malířích. Jistě si dovedete představit, že tento druh úklidu je náročnější než běžný úklid a to především z důvodu velkého znečištění místnosti od kapajících barevných nátěrů. Některé druhy nátěrů jsou celkem snadno čistitelné. Mezi tyto patří například klasické akrylátové nátěry. Mezi větší oříšky čistění samozřejmě patří nátěry například latexové nebo další druhy, jako syntetické nátěry. U některých druhů znečištění je nutné plochu čistit speciálními profesionálními přípravky a dbát avýšené opatrnosti vzhledem k možnému poškození podlahové krytiny.

Úklid po rekonstrukci

Naše firma disponuje proškoleným personálem, který je plně pojištěn na případné poškození při čištění. Proto se nemusíte ničeho bát a můžete nám svěřit úklid po malování. Nejen malíři jsou zdrojem znečištění domácností, ale hlavně takové rekonstrukce domu nebo bytu bývá důvodem k důkladnému úklidu.

Úklid po stavbě

Úklid po rekonstrukci je už taková třešnička. Mnoho lidí si ho užívá, jako poslední stadium velké změny a mnoho lidí už na toto stadium nezbývá síly. Přitom je ani nenapadne využít služeb úklidové firmy. Stačí zvednout telefon nebo zaslat nezávaznou objednávku úklidové firmě Expert úklid.

Leave a Reply