14
Zář

Sádrokartonové interiéry s prověřenými Sádrokartonáři Mladá Boleslav

Posted By in Služby

Sádrokartony ve středních Čechách

Sádrokartony jsou určeny pro širokou oblast použití v různých mladoboleslavských interiérech. Sádrokartony můžeme využít v novostavbách i při rekonstrukcích obytných i veřejných budov. Vývoj posunul sádrokartonové konstrukce a jejich využití do popředí, hlavně pro pro jejich skvělé protipožární, tepelně izolační, akustické a stavební vlastnosti. V dnešních moderních konstrukcích se využívají kombinace sádrokartonů a dalších materiálů (např. sádrovláknité desky). Sádrokartony lze použít v reprezentativních prostorech hotelů, úřadů, administrativních budov a stejně tak i v soukromých bytech a rodinných domech v Mladé Boleslavi.

Protipožární sádrokarton

Běžně se používá šedý sádrokarton, kromě kterého se také vyrábí sádrokarton červený, se zvýšenou odolností požární (sádra je armována minerálním vláknem). Tento protipožární sádrokarton lze použít kdekoli, ale je nutné jej v koupelnách nebo kuchyních chránit (např. keramickými obklady) před přímým stykem s vodou. Před překrytím sádrokartonu je třeba jej natřít penetrací.

Montáže veškerých sádrokartonových konstrukcí z červeného sádrokartonu si vyžadují velkou dávku zkušeností a znalostí z oblasti sádrokartonu a hlavně požární ochrany. Montáže konstrukcí, ke kterým je použit protipožární sádrokarton vždy svěřte mladoboleslavským řemeslníkům ze Středočeského kraje, kteří jsou zručnými a proškolenými sádrokartonáři.

Sádrokartonáři Mladá Boleslav

Montáže konstrukcí ze všech typů sádrokartonů provádí v Mladé Boleslavi ve Středočeském kraji zruční sádrokartonáři z ověřené firmy Sádrokartonáři Mladá Boleslav. Sádrokartonáři z Mladé Boleslavi montují sádrokartonové konstrukce a nabízí řešení různých interiérových vestaveb ze sádrokartonu bez ohledu na velikost zakázky. Jednotlivé sádrokartonové desky sádrokartonáři upevňují na nosné ocelové nebo dřevěné konstrukce šrouby nebo je lze lepit přímo na stěny.

Sádrokarton

Sádrokarton je základním prvkem deskového stavebnicového systému. Sádrokarton tvoří sádrokartonová deska z upraveného (chemicky) sádrového jádra, které je opláštěno kartonem. Sádra je ekologicky a biologicky dokonalým stavebním materiálem, je biologicky nezávadná, s vhodným pH. Sádrokarton v interiéru přispívá k tepelné pohodě, zlepšuje zvukovou izolaci celého prostoru, řeší požární ochranu a reguluje vlhkost vzduchu v uzavřených interiérech. Neméně důležitou roli hraje také jeho snadné zpracování, jednoduchá montáž a vysoká kvalita povrchu.

Požární odolnost sádrokartonů

Sádra je obsažena z velké části krystalicky vázanou vodou a proto se v případě požáru, jejím postupným odpařováním, dočasně ochlazuje celá sádrokartonová deska. Tato přirozená vlastnost sádry dává sádrokartonu skvělé protipožární vlastnosti a otevřela tím široké pole jeho použitelnosti při protipožární ochraně konstrukcí a celých staveb. Sádrokartony jsou v současnosti nejpoužívanějším a nejvyužívanějším protipožárním deskovým materiálem.

Sádrokartonové interiéry s mladoboleslavskými sádrokartonáři

Sádrokarton je možné použít kdekoli v Mladé Boleslavi k různým účelům. Sádrokartonové interiéry dotváří celkový vzhled. Sádrokartony se používají k budování příček, obkladů a předělů, podhledům a stropním úložným boxům či designového nábytku (nástěnných sestav). Sádrokartonové interiéry od mladoboleslavských sádrokartonářů za všech okolností vypadají skvěle a splňují veškeré vaše požadavky. Ověřená středočeská firma nabízí kvalitu a profesionalitu za velmi dobrou cenu.

5 Responses to “Sádrokartonové interiéry s prověřenými Sádrokartonáři Mladá Boleslav”

 1. My Post – Sádrokartonové interiéry s prověřenými Sádrokartonáři Mladá Boleslav Says:

  [...] Copywriting Posted on Wednesday, September 14th, 2011 at 7:13 pm In Info | Comments RSS [...]

 2. Infoblog » Blog Archive » Sádrokartonové interiéry s prověřenými Sádrokartonáři Mladá Boleslav Says:

  [...] Copywriting [...]

 3. Sádrokartonové interiéry s prověřenými Sádrokartonáři Mladá Boleslav | Brumov village site Says:

  [...] Copywriting [...]

 4. Sádrokartonové interiéry s prověřenými Sádrokartonáři Mladá Boleslav « Blog ABClinks.cz Says:

  [...] Copywriting [...]

 5. Sádrokartonové interiéry s prověřenými Sádrokartonáři Mladá Boleslav Says:

  [...] Copywriting Posted in Info | Tags: Boleslav, Interiéry, Mladá, prověřenými, sádrokartonáři, Sádrokartonové [...]

Leave a Reply