18
Úno

Otevírací doba v obchodech Kaufland

Posted By in Služby

Obchodní řetězec Kaufland je poměrně hodně známí tím že má velmi nízké ceny a že prodává jen vybrané druhy / značky zboží. Nízká cena je ale často na úkor kvality. Kaufland se řadí mezi tzv. diskontní prodejny. Pro tento typ maloobchodních prodejen je charakteristické, že prodávají jen menší množství výroků. Zatímco v typickém supermarketu nebo hypermarketu najdete většinou kompletní zastoupení různých značek, v Kaufland (nebo i v jiných diskontech) máte k dispozici jen omezený výběr. Dalším rozdílem je pak i tom, že zboží se často prodává z palet.

Kaufland provozuje v České republice rozelou síť obchodů. Otevírací doba Kaufland obchodů je zpravidla od 7:00 do 22:00 (v některých obchodech, především v menších městech, ale otevírací doba jednotlivých obchodů může být jiná. Pokud vás zajímá přesná otevírací doba v jednotlivých obchodech Kaufland, podívejte se do tohoto seznamu, a velmi snadno zjistíte, jaká je otevírací doba obchodu přímo ve vašem městě.)

Kaufland je mezinárodní obchodní řetězec. Kromě České republiky provozuje ještě síť super a hypermarketů a obchodních domů i v Německu, v Polsku, na Slovenku, v Chorvatsku, v Bulharsku a v Rumunsku.

Kaufland je v médiích často spojován s různými prohřešky. Jen v poslední době to byl například případ, kdy bylo v jednom z Kaufland obchodů, objeveno více než 25 kilogramů sýrů které měli prošlé datum trvanlivosti. Dalšími podobnými případy pak byla situace kdy v říjnu 2006 kaufland dovážel z Polska červivá vejce, v únoru 2007 zase prodával Kaufland v Hradci Králové paštiku s červy nebo i o další případy, které se čas od času objevují v médiích. Je asi pravda, že podobné „skandály“ se čas od času objevují skoro u každého obchodního řetězce s potravinami, v případě Kaufland jich ale je nezanedbatelné množství.

Firma Kaufland byla založena již v roce 1930. Až do roku 1990 tato firma ale působila jen na území Německa. Na území české republiky působí Kaufland od roku 1998. Od roku 2000 pak i na Slovenku a následně se rozšiřovala i do dalších „postkomunistických“ zemí ve střední a východní Evropě a na Balkáně.

2 Responses to “Otevírací doba v obchodech Kaufland”

  1. Otevírací doba v obchodech Kaufland « Blog ABClinks.cz Says:

    [...] Copywriting [...]

  2. Otevírací doba v obchodech Kaufland | Brumov village site Says:

    [...] Copywriting [...]

Leave a Reply