28
Lis

Linoleum zručně položí podlaháři z Podlahářství Blovice

Posted By in Služby

Na podlahu praktické a zároveň hezké linoleum

V dnešní moderní době chceme mít na podlaze krásnou, moderní, snadno udržovatelnou a zároveň kvalitní podlahovou krytinu, která nás nebude hodně stát. Západočeští podlaháři vám s čistým svědomím mohou nabídnout takovou podlahu v podobě linolea. Určitě si dobře vzpomínáte na staré nevzhledné a smradlavé linoleum z paneláku a věřte, že už hodně dávno s tímto podlahovým materiálem nemá nic společného. Zkušení podlaháři z Blovic během posledních let převážně pokládají právě linoleum. Podlaha v podobě linolea, ač se to nezdá, je na první pohled krásná, kvalitní a moderní.

Přírodní linoleum

Linoleum je stará, ale novodobě vyrobená podlahová krytina, která nemá kromě názvu s původním PVC nic společného. Dnešní technika výroby a použití materiálů vám zaručí, že si žádnou ohyzdnou a zapáchající podlahovou krytinu do svých domovů či komerčních prostorů nedáte. Linoleum je vyráběno z přírodních materiálů, které neničí životní prostředí a neohrožuje vás na zdraví karcinogenními výpary.

Jeho využití je téměř neomezené a to díky svým skvělým užitným vlastnostem. Dnešní výrobní postupy dokáží z obyčejného linolea udělat skvělou podlahovou krytinu, která dokonale imituje jak dřevo, kámen, tak i dlaždice, které jsou tak dokonalé, že nejsou na první pohled k rozeznání od originálu. Pokud nechcete žádnou imitaci přírodních materiálů, naleznete jej také v původní podobě v nejrůznějších barvách. Nejznámější značkou linolea je Marmoleum.

Marmoleum

Marmoleum se vyrábí z přírodních materiálů jako je pryskyřice, dřevitá moučka, vápenec, lněný olej a korková drť. Využití podlahy Marmoleum je široké. A to například v blovických zdravotnických zařízeních, domech, bytech, komerčních prostorech, školkách a školách a podobně.

Linoleum a jeho vlastnosti

Linoleum má skvělé užitné vlastnosti, které jistě oceníte hlavně při každodenním užívání. Linoleum a jeho kladné vlastnosti:

 • Cenová dostupnost pro každého
 • Vysoce odolné k poškození
 • Téměř bezúdržbové
 • Výborná tepelná a zvuková izolace
 • Tvarová a barevná stálost
 • Snadná a rychlá pokládka
 • Velký výběr vzorů, barev a motivů
 • Velký výběr z tvrdosti a tloušťky linolea
 • Kročejový komfort
 • Linoleum je velmi praktická podlaha, ve které naleznete zalíbení a sami oceníte jeho užitné vlastnosti, kterých není zrovna málo. Při odborné pokládce a údržbě tato podlahová krytina vydrží mnoho desítek let.

  Pokládání podlah z linolea a následná péče

  Linoleum se prodává na válech v různých šířkách. Ale pokud máte místnost větších rozměrů, nezoufejte nad tím, že vám někde zůstane spára. Podlaháři z blovického podlahářství znají moderní pracovní postupy, které zajistí celistvost podlahy. Proto je dobré si blovické podlaháře pozvat. Oceníte to v konečné fázi, kdy vaše podlaha bude vypadat kouzelně a jednolitě. Samotné pokládání podlah z linolea není nijak složité, ale jako každé pokládání podlah si vyžaduje pečlivost, pozornost a manuální zručnost. Samozřejmosti je i použití těch nejlepších pracovních postupů, pomůcek a materiálů.

  Podlaháři spolu s vámi zvolí ten nejlepší vhodný pracovní postup pokládání podlah z linolea. Na výběr máte ze dvou druhů a to volně položené linoleum a lepení linolea na podklad. Koncové kraje se začišťují do lišt, které jsou v barvě použité podlahové krytiny.

  Podlaháři z Blovic

  Na vaše podlahy v Blovicích a okolí jsou tady podlaháři z Podlahářství Blovice, kteří mají bohatou zkušenost. Vaše podlahy jsou s těmito blovickými podlaháři ve skvělých rukou a za přijatelnou cenu vám ji položí z pravidla za jeden den. Záleží na druhu podlahové krytiny a obtížností pokládky. Podlahářství Blovice pokládá nejen podlahy, ale nabízí mnoho dalších služeb spojených s podlahami. Podlahářství Blovice je solidní západočeská firma s dobrou pověstí protože si na ní zakládají. Prioritou je spokojený zákazník a kvalitně odvedené služby. Zaměstnanci Podlahářství Blovice jsou pečlivě vybíraní a bez předchozích dobrých recenzí se tady neohřejí.

  Podlahářství Blovice

  Podlahářství Blovice vám zajistí kvalitní služby spojené s podlahami a vy se budete cítit středem vesmíru, jelikož jejich práce je věnovat pozornost vám a vaším požadavkům a především odvést dobrou, kvalitní a pečlivou práci. Podlahy z Podlahářství Blovice jsou krásné a splňují všechny podmínky pro využívání všech jejích kladných vlastnosti.

  Leave a Reply