16
Led

Krizové řízení – vyhlášení poplachu stisknutím knoflíku

Posted By in Služby

Systém Fact24 slouží pro krizové řízení. V závažných případech má zákazník k dispozici pro aktivaci předem definovaných scénářů poplachu nebo konference dvě možnosti volby – telefonicky nebo přes internet, případně obojí. V závažných případech vytočí zákazník mezinárodní servisní číslo služby FACT24 a aktivuje stisknutím tlačítek na telefonu požadovaný scénář poplachu nebo konference.

Při aktivaci přes internetový portál zvolí zákazník přes webové rozhraní požadovaný scénář poplachu nebo konference. Nakonec je možné pomocí hlasové nabídky stejně jako webového rozhraní v případě nutnosti provést krátkodobě změny scénáře nebo nahrát hlasovou zprávu s aktuálními informacemi o poplachové situaci. Redundantní poplachový a konferenční server společnosti F24 nyní volá předem definovaným osobám prostřednictvím několika stovek paralelních kanálů ISDN současně.

V závislosti na vybraném scénáři jsou tyto osoby přizvány do telefonické konference nebo spolehlivě dostanou oznámení nebo je pro ně vyhlášen poplach prostřednictvím telefonu, mobilního telefonu, faxu, elektronické pošty, pageru nebo zprávy SMS. Pokud byl aktivován FACT24 Case Manager, obdrží všechny osoby navíc odkaz se svými přístupovými daty. Pokud nejsou některé osoby dostupné, lze automaticky zaslat zprávy předem vybraným zástupcům.

V České republice systém Fact24 implementuje společnost Techniserv, spol. s r.o. – dodavatel technologických celků a pokročilých technologií.

Leave a Reply