20
Čer

Asfalt je nejhlavnějším materiálem pro údržbu komunikací

Posted By in Služby

Naše firma se zabývá úpravami asfaltové vozovky, výstavbou a údržbou. Náš asfalt můžete nalézt především v oblasti Praha a Středočeský kraj. Bez ohledu na to, jak vypadají veřejné finance a jaké rozpočtové schodky dokázali naši zastupitelé vytvořit, jsou v každém státě komunikace nutné. Pokud není na nové, je třeba sehnat peníze alespoň na opravy současných komunikací. A to je naše parketa.

Zajišťujeme kompletní opravy vozovek a chodníků – litý asfalt a živičná směs. Včetně podkladních vrstev a ošetření nápojových hran. Řezání, bourání asfaltů a betonů. Ošetření spár a trhlin v komunikacích asfaltovou zálivkou. Litý asfalt je směs hutného kameniva, kamenné moučky a asfaltového pojiva smíšeného spolu za horka. Rozprostírá se ručně v jedné nebo více vrstvách. Povrchová úprava je v případě požadavku drsnosti prováděna posypem křemičitým pískem. Pokud má být povrch hladký, provede se válcování kovovým válcem. Tloušťka vrstvy asfaltu v pozemních a průmyslových stavbách činí 2,5 – 4 cm.

Firma Pavel Klíma provozuje nákladní dopravu vozy Renault Kerax, Avia kontejner. Doprava štěrku, písku, recyklátů, zeminy atd. Přistavujeme kontejnery na suť. Nabízíme i čištění komunikací samosběrným zametacím strojem Iveco Johnston, s vlastním skrápěním. Podívejte se na fotogalerii naší práce.

One Response to “Asfalt je nejhlavnějším materiálem pro údržbu komunikací”

  1. Asfalt je nejhlavnějším materiálem pro údržbu komunikací | Brumov village site Says:

    [...] Copywriting [...]

Leave a Reply