3
Bře

www.KUKU.cz – levný servis notebooků a LCD monitorů, nejlevnější opravy počítačů PC

Posted By in Počítače

 

V souvislosti s prodejem nových i repasovaných počítačů PC, levných notebooků a LCD monitorů nabízíme všem i kvalitní levný servis výpočetní techniky. PC díl Vám naši technici odborně namontují a nainstalují potřebné ovladače pro Váš operační systém. V případě potřeby nainstalujeme celé operační systémy Microsoft Windows i Linux v modifikacích dle Vašeho přání.

Diagnostiku závad počítačů PC provádíme i na počkání přímo v servisním centru Praha 3. Výměnu základních desek a zdrojů i značkových počítačů HP, DELL, IBM i Fujitsu-Siemens provádíme do 2 hodin. Čištění počítačů od prachu, virů i spyware zajistíme.

Opravujeme i notebooky IBM, DELL, HP, ASUS i ACER, rozbité displeje včetně podsvícení i inverterů. Nefunkční DVD mechaniky / vypalovačky vyměníme na počkání. Opravíme i poškozené panty notebooků, případně vyměníme rozlámané plasty notebooku. U notebooků provádíme kompletní rozebrání a vyčistění chladícího systému od prachu včetně podmazání styčných ploch teplovodivou pastou.

Velmi příznivé ceny a termíny dodání uvádí včetně 19% DPH následující ceník (platný od 1.11.2009 do vydání nového).

Firmám zajistíme komplexní servis výpočetní techniky včetně výhodné servisní smlouvy – nespotřebovaný kredit využijete nákupem počítačové techniky.

 

Leave a Reply