7
Pro

Pohoda – napojení na internetový obchod

Posted By in Počítače

Konečně je na trhu úplné a plně funkční propojení mezi systémem internetového obchodu a účetním a skladový systémem Pohoda Stormware. Toto propojení je úplné a synchronizace probíhá každé 3 minuty. Přenáší se pouze změněné soubory a díky tomu mají přenášená data zanedbatelnou velikost. Z Pohody na internetový obchod se přenáší veškeré informace o zboží a jeho nastavení a to i včetně fotografií a parametrů. Zpět do Pohody se pak přenáší nové objednávky. Vše funguje zcela automaticky a bez jakéhokoliv zásahu klienta.

Díky dalšímu rozšíření tohoto propojení je možno i na e-shop přenášet informace o fakturách a tedy zákazník v čísti Můj účet – Faktury vidím všechny své realizované faktury a jejich stavy. Zboží se načítá podle nastavení také z různých skladů klienta, což umožňuje řídit v jedné Pohody více e-shopů – tedy můžete mít 10 internetových obchodů a každý v jiném designu a s trochu jinou nabídkou.

Společnost BLUE SYSTEM, s.r.o. Nabízí kompletní návrh a realizaci internetového obchodu s napojení na Pohodu a v originálním designu za cenu 28 900 Kč.

Samozřejmě cena je závislá na rozsahu konkrétního řešení a zpravidla bývá vyšší. Pro menší podnikatele je ale již i toto základní řešení, které nabízím úplné propojení s Pohodou, plně dostačující.

 

Společnost BLUE SYSTEM zajistí i efektivní propagaci vašeho obchodu, která zahrnuje kvalitní a dlouhodobé budování pozic ve vyhledávačích, SEO optimalizaci, realizaci newsletterů, návrh a správu reklamních PPC kampaní i realizaci stránek na facebooku, PR a další způsoby oslovení zákazníků.

Pro více informací navštivte jejich web www.bluesystem.cz nebo volejte na 606 718 788.

2 Responses to “Pohoda – napojení na internetový obchod”

  1. Pohoda – napojení na internetový obchod « Blog ABClinks.cz Says:

    [...] Copywriting [...]

  2. » Pohoda – napojení na internetový obchod > MyBlog Says:

    [...] Copywriting Tags: internetový, napojení, obchod, Pohoda Dec17 Comments (0) [...]

Leave a Reply