16
Led

Interaktivní tabule vzbuzují zájem o výuku

Posted By in Počítače

V Německu byl proveden průzkum po zavedení interaktivních tabulí. Šlo o otázku přidané hodnoty pomocí interaktivní tabule v běžné výuce. Pokud je výuka zajímavější pro studenty, více si toho zapamatují a jsou i pozornější. 40% studentů uvedlo, že po zavedení interaktivních tabulí se jejich pozornost zlepšila.

Interaktivní tabule s „živými obrazy“ dávají studentům obrovskou motivaci. Firma Complex do České republiky přináší mobilní interaktivní systém ONfinity, který promění jakoukoliv plochu, bílou tabuli, zeď nebo plazmovou obrazovku v plnohodnotnou interaktivní tabuli nebo dotykový displej. Snadná přenosnost, jednoduché a pohodlné ovládání a rychlá příprava před použitím činí z interaktivní tabule CM2/ CM2 MAX dokonalé Plug and Play řešení interaktivní prezentace pro obchodní, vzdělávací či profesionální účely.

Společnost Complex provádí instalace prezentační a AV techniky přímo u zákazníka a zajišťuje záruční i pozáruční servis v servisním středisku Complex, nebo po dohodě též přímo u zákazníka. Další službou je zapůjčení techniky v záruční i pozáruční době dle platného ceníku zde. Současně je zřízena infolinka Help-Line-Info-Line 603 163 163, jež je v provozu 24 hodin denně, na které Vám náš technik zodpoví Vaše dotazy a poradí, jak vyřešit konkrétní případ. Kontakty na naši firmu naleznete zde

Leave a Reply