21
Lis

Vedení účetnictví je komplikované

Posted By in Peníze

Každý živnostník, podnikatel, nebo velká společnost se potýká s nepříjemným problémem účetnictví, nebo daňové evidence. Vedení účetnictví a daňové evidence není jednoduchá záležitost a vyplácí se ji přenechat odborníkovi.

Kromě pravidelného vedení evidencí je potřeba jednou ročně minimálně odevzdat přehledy pro finanční úřad, zdravotní pojišťovnu a Okresní správu sociálního zabezpečení. A to je stále pouze zlomek úkonů, které jsou pro podnikání potřeba.

Nabízíme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví (podvojné účetnictví), daňové evidence (jednoduché účetnictví), rekonstrukce účetnictví, zpracování mezd a daňových přiznání pro malé a větší firmy. Svěřte nám Vaše veškerá papírování my Vám zajistíme kompletní servis. Budete mít čas na vedení Vaší firmy a vaše blízké.

Pro spoustu lidí to bývá velmi obtížný úkon, aby se staral sám o vedení účetnictví, takže je tedy běžným trendem, přenechat tyto starosti účetní firmě, kde pracují odborníci zabývající se touto problematikou a jejichž povinností je neustále své znalosti rozšiřovat a přizpůsobovat změnám v legislativě.

Využijte služeb Ing. Pavla Kříže, který se v tomto oboru vyskytuje již od roku 1996 a má tak bohaté zkušenosti s ekonomickými systémy a vším s tím spojeným.

Leave a Reply