19
Pro

Nejlepší rychlá půjčka do 5000 Kč

Posted By in Peníze

Kdy se vyplatí rychlá půjčka v hotovosti a na co si dát pozor, pokud o podobném způsobu, jak získat peníze uvažujete? Jaká je nejlepší půjčka do 5000 Kč nebo půjčka 20000 Kč? Nabízíme vám několik užitečných informací jak si půjčit rychle peníze a nenaletět přitom na nějaký podvod nebo nevýhodné podmínky.

Pokud někde na webu nebo v novinách nebo na autobusové zastávce narazíte na inzeráty nebo letáky s nabídkami typu „půjčím 10000 Kč všem, bez registru a bez potvrzení“ měli byste být před tím, než na tuto nabídku zareagujete, opatrní. Nabídek na nebankovní půjčky existuje celá řada, těch slušných a seriózních je ale jen málo.

Pokud potřebujete pouze menší částku, pokud by to měla být třeba půjčka do 5000 Kč, pak se vyplatí zvážit nabídku společnosti Ferratum. Ta poskytuje rychlé půjčky bez ověřování v registru a také bez doložení příjmu. Je pravda že u této firmy zaplatíte poměrně hodně vysoké úroky, a navíc je to jen krátkodobá půjčka. Peníze dostanete jen na pár týdnů (limit pro tuto půjčku je pouze 2 a až 3 týdny než musíte peníze vrátit). Tato firma má ale současně velmi benevolentní podmínky a tak zde má možnost získat peníze opravdu téměř kdokoliv.

Podobným řešením může být i půjčka od společnosti Provident. I ta nabízí nebankovní půjčka v hotovosti nebo na bankovní účet. Opět musíte počítat s tím, že budete platit poměrně vysoké úroky. Na první pohled tedy jak Provident tak i Ferratum nevypadají jako příliš vhodné řešení.

Pokud jste ale v situaci, kdy si nemůžete peníze půjčit peníze běžným způsobem od banky (nebo z podobných „levných“ zdrojů), pak může být provident nebo ferratum určitě lepší řešení, než reagovat na nedůvěryhodné inzeráty. Tam také můžete narazit nato, že sice dostanete nějaké peníze, ale pokud se zpozdíte se splátkou o jeden, už máte na krku exekutora. Podobných podvodů totiž existuje celá řada.

Leave a Reply