27
Úno

Aktuální akční letáky Billa nebo Clever

Posted By in Peníze

Jak ušetřit peníze při nákupu potravin nebo drogerie? Určitě se vyplatí sledovat pravidelné akční letáky, které vydává většina obchodů v ČR. A hned dalším pravidlem, abyste při nákupu ušetřili, je nakupovat jenom to co opravdu potřebujete. Ono je hezké jít do obchodu pro nějaké zboží „v akci“ jehož nákup se vzhledem k nízké ceně vyplatí. Pokud k tomu ale nakoupíte další hromadu zbytečností tak se veškerá úspora rychle ztrácí.

Jedním z obchodů, který nabízí slevové letáky je i Billa. Aktuální leták Billa vychází pravidelně každý týden. Základní leták má dvě varianty. Je to malý leták Bila a velký leták Billa. Kromě těchto dvou hlavních letáků pak ještě přibližně jednou za 14 dní vychází speciální leták Clever, který obsahuje zvýhodněnou nabídku výrobků této značky (značka Clever, je značka pod kterou prodejny Billa prodávají zboží vyráběné přímo pro tento obchodní řetězec).

Kromě toho existuje akční leták Billa zaměřený jen na konkrétní sortiment zboží – může to být například Baby leták nebo nějaký jiný speciální leták.

Společnost Billa provozuje na území české republiky téměř 200 prodejen. Jedná se svou velikostí o supermarkety. Najdete zde běžný sortiment potravin, pečiva, ovoce a zeleniny. Nechybí ani masné výrobky, sýry, mléčné nebo mražené výrobky. V obchodech je dále k dispozici i vybraný sortiment z drogerie nebo jiných domácích potřeb.

Ve všech obchodech Billa je možné platit pomocí platební karty (jsou přijímány karty Maestro, MasterCard, American Express, Visa a Visa Electron). Kromě toho je také za nákup potravin možné platit pomocí stravenek. Jedná se o stravenky Cheque Déjenue, Sodexho Pass a Tiket Restaurant. Pozor ale na to, že při jednom nákupu je možné uplatnit pouze maximálně pět kusů stravenek a není s nimi možné platit za jiné zboží než za potraviny (platí třeba i pro alkohol, cigarety, tabák nebo drogerii).

One Response to “Aktuální akční letáky Billa nebo Clever”

  1. Aktuální akční letáky Billa nebo Clever « Blog ABClinks.cz Says:

    [...] Copywriting [...]

Leave a Reply