21
Bře

TROJA Catering – cateringové služby na klíč

Posted By in Nezařazené

TROJA Catering – cateringové služby na klíč

TROJA Catering s.r.o. byla založena v r. 2002 profesionály z oboru poskytování gastronomických služeb – speciálně v oblasti cateringu a restauračních zařízení. Potřebujete-li pomoci zorganizovat různé společenské akce, jako například rauty, recepce, firemní párty, bankety, koktejly, stylové hody apod., pomůžeme vám najít správné prostory, navrhneme a dodáme vhodné dekorace, výzdobu a hlavně doporučíme menu vhodné k dané akci. Zajistíme i vhodný doprovodný program, jako například barmanskou show či módní přehlídku včetně moderátorů. Samozřejmostí je zajištění foto či video dokumentace. Ušetříte Váš drahocenný čas a prostředky – my se o vše dokonale postaráme.

Důkazem úspěchu této filozofie jsou realizace mnoha profesionálních cateringových akcí a otevření vlastních restaurací „Altán“, „Loděnice“ a „Maledivy“. Na kvalitě cateringu závisí často úspěch celé organizované akce. Naším cílem je umocnit dojem z Vaší akce poskytnutím toho nejlepšího servisu.

Svatby – svatební hostiny. Váš svatební den.

Zajistíme pro vás komplet svatby a svatební hostiny na klíč včetně svatebního obřadu. Svatební hostinu připravíme přesně dle Vašeho přání. Pomůžeme Vám s výběrem menu, navrhneme a vyrobíme vhodné dekorace, zajistíme vhodný prostor pro pořádání tak významné akce. Vše pak připravíme s osobním přístupem a profesionální kvalitou. Nabídnout Vám můžeme stylové a útulné prostředí v jedné z našich restaurací, za pěkného počasí pro Vás připravíme i nádhernou hostinu v našem areálu v Praze – Troji, přímo na břehu Vltavy! Samozřejmostí je možnost pořízení profesionální fotodokumentace či videozáznamu.

Restaurace Altán – česká a mezinárodní kuchyně

Restaurace Altán se nachází v poklidném prostředí pražské čtvrti Troja, naproti Trojskému zámku, přímo před vstupem do zoologické zahrady. Stravování – obědy a večeře – je možné uvnitř stylové restaurace (70 míst) a na venkovní zahradě (100 míst). V poledne u nás najdete polední menu i hotovky. Restauraci lze také využít k jiným účelům, jako jsou například tiskové konference, přednášky, prezentace, školení, ale také rodinné oslavy, svatby, křtiny. V letních obdobích lze využít příjemné posezení na zahradě, při grilování a sklence dobrého vína nebo orosené sklenici piva.

Po pár minutách lehké chůze je možné navštívit také pražskou zoologickou či botanickou zahradu s jejím skleníkem Fata Morgana, který nabízí prohlídku rostlin z celého světa v různých klimatických podmínkách. Můžeme Vám zařídit noční prohlídku v Zoo Praha.

Restaurace Loděnice – česká a mezinárodní kuchyně

Restaurace Loděnice se nachází v poklidném prostředí pražské čtvrti Troja, přímo na břehu Vltavy, kde se v létě 2006 konalo MS v Kanoistice na divoké vodě a také Mistrovství republiky v Rodeu na divoké vodě. Stravování – obědy a večeře – je možné uvnitř restaurace, která má kapacitu 90 míst, je stylově zařízena, posedět můžete například u přírodního krbu, nebo na venkovní terase s kapacitou 50 míst a s krásným výhledem na Vltavu. V poledne u nás najdete polední menu i hotovky. Restauraci lze také využít k jiným účelům, jako jsou například tiskové konference, přednášky, prezentace, školení, ale také rodinné oslavy, svatby, křtiny. V letních obdobích lze využít příjemné posezení na terase, při grilování a sklence dobrého vína nebo orosené sklenici piva.

Po pár minutách lehké chůze je možné navštívit také pražskou zoologickou či botanickou zahradu s jejím skleníkem Fata Morgana, který nabízí prohlídku rostlin z celého světa v různých klimatických podmínkách. Můžeme Vám zařídit noční prohlídku v Zoo Praha.

Sportovní areál Loděnice

Součástí komplexu je také sportovní areál, který lze využít k mnoha účelům, jako jsou například sportovní dny či teambuilding. Nachází se zde vodácký kanál, baseballové hřiště, cyklistická stezka z Libně do Kralup nad Vltavou, výborná trať na kolečkové brusle, umělá horolezecká stěna, tělocvična, fittness club a pouhých 5 min. přes lávku na Císařský ostrov, kde je jízdárna s koňmi. Pro děti jsme připravili krásné dětské hřiště.

Hotel

Můžete se u nás také ubytovat, a to v Hotelu Loděnice***. Kapacita hotelu je 22 dvoulůžkových pokojů s vlastním příslušenstvím (sprcha + WC) a TV. Možnost přistýlek. K dispozici je také velké hotelové parkoviště s kapacitou pro 100 aut.

Restaurace Maledivy – Mexická a mezinárodní kuchyně

Restaurace Maledivy se nachází v Praze 7 nedaleko Strossmayerova náměstí, v poklidné uličce Janovského 3. Útulný interiér na Vás ihned dýchne „domácí atmosféru“. Pochutnáte si zde nejen na tradiční mexické kuchyni, ale i na klasické mezinárodní kuchyni. V poledne u nás najdete polední menu i hotovky, stravování – obědy a večeře – je možné uvnitř restaurace s kapacitou 50 míst, prostor je rozdělen na jednu větší místnost a dvě menší – ideální pro Vaše soukromí, za pěkného počasí můžete posedět v klidném prostředí na útulné venkovní zahrádce s kapacitou 24 míst. K dispozici je Vám také bar plný kvalitního „pití“ a pochutin. Po dobrém jídle si můžete vybrat kvalitní víno z naší rozsáhlé vinotéky. Restaurace je vhodná také k jiným účelům, jak například svatby, rodinné oslavy, křtiny, přednášky či prezentace.

Palác Casa gelmi – místo pro kulturní a firemní akce, plesy, párty, rauty

Kulturně společenské centrum Casa Gelmi nabízí hlavní sál společně s balkonem o celkové ploše téměř 300m2. Variabilní uspořádání je vhodné pro různé kulturní, společenské či firemní akce – rauty, recepce, konference, prezentace, divadelní představení či pořádání plesů. Díky našemu profesionálnímu přístupu je zajištěna maximální péče o každého účastníka pořádaných akcí. S ohledem na zaměření akce je ve všech případech zajištěno, že to správné občerstvení se vždy objeví ve správný okamžik na správném místě.

Casa Gelmi navazuje na bohatou kulturní tradici hudební kavárny a později divadla M.A.J., kde se svého času scházela dobrá společnost a kosmopolitní publikum otevřené výměně názorů a různým evropským kulturám. Tento fakt neunikl jeho současné majitelce paní Lorettě Gelmi, která se rozhodla navázat na tuto tradici. Dům v Korunní 30 byl ve dvacátých letech 20. století postaven architektem Stivem Vackem. Po znárodnění v padesátých letech se zde nacházelo trikové studio České televize a krátce zde působil i Karel Gott se svým Apollem. V roce 1997 byl celý prostor citlivě, pečlivě a moudře zrekonstruován podle projektu architektky Roberty Colombelli. Tím byl zachráněn před dalším chátráním a zároveň byl zbaven všech dodatečných úprav a s hlubokým respektem k původnímu projektu a pražským tradicím získal zpět původní krásu. Dnes tak můžete sledovat kontrasty různých stylů na plášti budovy a hlavně v interiéru, kde mohly znovu plně vyniknout a nabízejí tak pastvu pro oči.

Casa Gelmi je jeden velký prostor o dvoupatrové výšce, jehož nejsilnějším prvkem jsou balkon a jeviště, provedené věrně podle původního projektu. Velmi citlivě bylo zvoleno osvětlení i barevné řešení interiéru: perleťová barva mramoru podlahy a nového schodiště doplněná světlým odstínem slonové kosti stěn. Celkový dojem podtrhuje štuková výzdoba v secesním stylu s repertoárem typických divadelních motivů – masek, faunů a harf.

Klášter Dominikánů Praha – místo pro kulturní, firemní a společenské akce

Prostorově rozsáhlý objekt ze 17. století, v jehož skvostném interiéru Vám nabízíme mnoho druhů gastronomických a společenských akcí, jako např. bankety, koktejly, rauty, recepce, konference a prezentace.

Konvent u chrámu sv. Jiljí založil řád dominikánů, když se stal v roce 1626 vlastníkem svatyně, jíž obdrželi jako náhradu za jezuitům postoupené Klementinum. S budováním se započalo v roce 1663 a projekt ve slohu raného baroka vypracoval C. Lurago, jehož později ve vedení stavby vystřídal G. D. Orsi. Závěr prací lze klást do období kolem roku 1700, když ve 2. pol. 18. století došlo k několika drobným architektonickým zásahům v exteriéru i interiéru. Severní část pak byla upravována ještě v 1. pol. 19. století. Prostorově rozsáhlý konvent zaujímá podlouhlou lichoběžnou parcelu v sousedství chrámu sv. Jiljí a svými křídly svírá dva dvory, oddělené od sebe příčným křídlem. Budovy dosahují výšky dvou pater, pouze v severovýchodní části vytváří 3. patro altánová nástavba. Poměrně jednoduchým raně barokním fasádám uličních průčelí dominují raně barokní portál v Jalovcové ulici, historizující dřevěné výklady v přízemí v Husově ulici a vstupní portály z 1. pol. 19. století v Jilské ulici. Výrazný prvek dvorních fasád představují arkády a arkádové pavlače. Místnosti v přízemí a v 1. patře si zachovaly raně barokní klenby, v severní části, původně samostatném domě, se nachází místnost s gotickou žebrovou klenbou, dále průjezd klenutý renesančně a rovněž renesanční schodiště. Pozornost si zaslouží refektář se štukovou a malovanou výzdobou stropu z počátku 18. století a knihovna se štukovou výzdobou a barokními knihovními skříněmi.

Leave a Reply