4
Čer

Půjčka hned bez poplatku předem

Posted By in Nezařazené

Asi každý člověk se čas od času dostane do situace, kdy musí řešit akutní nedostatek financí. Stačí nějaká nečekaná událost, neplánované výdaje a najednou by se vám hodila nějaký rychlá půjčka hned. Jsou lidé, kteří si právě pro tyto situace snaží na svém bankovním účtu udržovat nějakou finanční rezervu, ale potom je i velmi mnoho těch, kdo žijí doslova od výplaty k výplatě a jakékoliv nečekané výdaje je opravdu velmi nemile zaskočí.

V takovém případě může být rozumným řešením třeba půjčka 20000 Kč. Podobnou částku totiž můžete jak u banky, tak u některé nebankovní společnosti získat velmi rychle, v řádu několika hodin (při návštěvě pobočky) nebo maximálně dvou až tří dnů, pokud si žádost podáte online, prostřednictvím internetu.

Půjčka 20000 Kč je pak dostupná i pro ty, kdo mají třeba negativní záznam v registru (bankovní registr CBCB  nebo nebankovní registr SOLUS).  Záleží samozřejmě na konkrétní bance nebo nebankovní společnosti jestli je u ní nabízena půjčka bez registru a poplatku předem. Ale u částky 20000 korun existuje celá řada nabídek i pro ty, kdo mají záznam v registru.

Pokud se rozhodnete řešit svoji špatnou finanční situaci prostřednictvím nebankovní půjčky a budete to právě nějaký rychlá půjčka hned a bez registru, měli byste se při hledání řídit několika základními pravidly.

Asi tím nejdůležitějším je to, že byste se velkým obloukem měli vyhnout všem nabídkám a inzerátům, kde vám sice slibují peníze hned a na ruku, ale požadují uhrazení poplatku předem. Tohle si žádná slušná a poctivá finanční společnost nedovolí. Požadavek na úhradu poplatku předem, sice nemusí hned znamenat to, že se jedná o podvod, ale určitě to není příliš serózní nabídka.

Také si musíte vždy velmi pečlivě prostudovat všechny podmínky. Půjčka bez registru, nebo různé rychlé půjčky v hotovosti ihned na ruku, jsou velmi často spojeny s poměrně vysokými poplatky, nebo mohou být vyžadovány různé sankce za předčasné splacení.

Tím posledním pravidlem, kterým byste se při půjčování peněz měli určitě řídit je to, že pokud nevíte kdy a jak budete schopni půjčené peníze vrátit, tak byste si určitě půjčovat neměli. Jinak hrozí, že nebudete mít na splátky a dostanete se ještě do větších potíží.

Leave a Reply