27
Zář

Firma Sádrokartony Nový Jičín provádí kvalitní montáže sádrokartonu všech druhů

Posted By in Nemovitosti

Sádrokartony v Moravskoslezském kraji

Univerzální sádrokartony jsou rychlým, přesným a velmi čistým řešením pro vkusné rozdělení interiérů, úpravy podkrovních místností nebo překrytí nevzhledných stěn, stropů, elektroinstalací a jiných rozvodů. Sádrokarton rozdělujeme na tři základní typy:

 • běžný šedý univerzální sádrokarton
 • speciální červený protipožární sádrokarton
 • zelený sádrokarton s vyšší odolností proti vlhkosti
 •  

  Sádrokartony jsou velmi moderním stavebním prvkem, které dokáží splnit ve všech novojičínských interiérech všechna náročná kritéria, jako:

 • krásný vzhled
 • dobrou zvukovou a tepelnou izolaci
 • krátkou a relativně jednoduchou montáž
 • při správném zacházení dlouhou životnost
 •  

  Severomoravská firma Sádrokartony Nový Jičín

  Sádrokarton se vyznačuje příznivou cenou, čistotou práce a možností celoroční montáže. Sádrokarton samotný a tím pádem také sádrokartonové konstrukce jsou velmi lehké a objekty staticky nadměrně nezatěžují. Sádrokartony mají výborné technické vlastnosti a vyhovují všem přísným protipožárním předpisům a normám. Firma Sádrokartony Nový Jičín provádí v Novém Jičíně v Moravskoslezském kraji vždy velice kvalitní sádrokartonářské práce. Tato profesionální novojičínská firma montuje sádrokartonové konstrukce všech typů a realizuje ucelené zakázky na sádrokartonové interiéry na severní Moravě.

  Vkusné sádrokartonové konstrukce v Novém Jičíně

  Veškeré sádrokartonové konstrukce se využívají k suchému zdění a k výstavbě lehkých příček, snížených stropů, předsazených stěn, obkladů stropů a stěn a při realizacích rekonstrukcí různých soukromých i veřejných interiérů. Jednotlivé desky sádrokartonu jsou utvořeny z upravené sádrové hmoty, která je slisována mezi dva zpevněné kartony. Materiály, které jsou na sádrokarton použity jsou přirozeně odolné proti ohni a hygienicky nezávadné. Sádrokartony lze jednoduše zpracovávat a dobře povrchově upravovat. Zkušení severomoravští sádrokartonáři z novojičínské řemeslnické firmy, montují vkusné sádrokartonové interiéry podle návrhů, nákresů a podle představ zákazníků.

  Speciální červený protipožární sádrokarton

  Červený protipožární sádrokarton je speciálním typem sádrokartonu a používá se u veškerých interiérů a objektů, u kterých je nutná zvýšená protipožární odolnost (půdní vestavby). Speciální protipožární sádrokarton a jeho odbornou montáž je za všech okolností nutné svěřit novojičínským profesionálním firmám s proškolenými a zkušenými sádrokartonáři, aby veškeré sádrokartonové konstrukce z protipožárního sádrokartonu splnily veškeré parametry a předpisy. Sádrokartonáři z novojičínského ověřeného sádrokartonářství Sádrokarton Nový Jičín absolvují pravidelná školení výrobců a také jsou důkladně proškoleni o protipožární ochraně. Aby mohli sádrokartonáři protipožární sádrokarton zpracovávat, musí vlastnit potřebný certifikát.

  Speciální zelený impregnovaný sádrokarton

  Zelený impregnovaný sádrokarton patří mezi speciální druhy sádrokartonu a převážně se používá do místností s vyšší vlhkostí (kuchyně, koupelny). Speciální impregnovaný sádrokarton je opatřen ochrannou vrstvou, která sádrokarton chrání před stykem s vodou a vysokou vlhkostí. Dalšími kladnými vlastnostmi jsou pevnost a přirozená nehořlavost.

  Sádrokartony Nový Jičín z Moravskoslezského kraje

  Sádrokartony nejsou jen levnější náhražkou betonu, cihel a dřeva, ale jsou stále častěji používány jako moderní stavební prvek při nových výstavbách a rekonstrukcích. Moderní sádrokartony jsou vhodné pro různé typy obkladů stropů a stěn, využívají se při vytváření lehkých sádrokartonových příček i vkusných sádrokartonových doplňků. Zkušení sádrokartonáři z novojičínské severomoravské firmy montují sádrokarton a sádrokartonové konstrukce v širokém okolí, mají za sebou spoustu úspěšných projektů v celém Moravskoslezském kraji a také mnoho spokojených zákazníků.

  Leave a Reply