8
Srp

Svatební a společenské šatonu v salonu Della Sposa

Posted By in Móda

Představujeme Vám svatební salon Della Sposa. Nabízíme svatební i společenské šaty, šaty na ples i různé doplňky. Exkluzivní kolekce plesových a společenských šat 2011 Atelieru Della Sposa je jedinečná svou rozmanitostí v barvách, materiálech a propracovaností.

Svatební móda je jako jakákoliv jiná móda. Nikdy nestojí na místě, neustále se mění. Svatební designéři vytvářejí nové modely a nabízí nové styly s použitím nových materiálů a různých svatebních doplňků v nových kombinacích.

V našem salonu naleznete i sadu luxusních svatebních šatů. Naše luxusní svatební šaty zdůrazní nejen důstojnost vaší postavy, ale zobrazí i váš charakter a vaší vnitřní krásu. V našem studiu nabízíme i šaty pro nejrůznější společenské obřady či plesové šaty. Naše nabídka je velmi bohatá.

Pokud hledáte krásné šaty na ples nebo společenské šaty na svatbu, promoci, maturitní ples či jiné společenské akce, přijďte a vyberte si náš svatební salon Atelier Della Sposa.

Nabízíme také šaty šité na míru vašim přáním v původním konceptu designérky Zoryany Stekhnovych.

Svatební salon Della Sposa vám přináší jedinečnou kolekci luxusních svatebních oděvů pro nevěstu, ženicha i družičky. V současné době salon Studio Della Sposa nabízí více než 300 originálních modelů svatebních a společenských šatů na prodej a pronájem. Pokud si z naší široké nabídky šatů přesto nevyberete, můžete využít služeb svatebního salonu a nechat si užít Vaše svatební šaty na míru přímo od Zoryany Stekhnovych, které si dále můžete koupit nebo pronajmout.

Svatební atelier Della Sposa byl založen v roce 2003. Představuje exkluzivní kolekce svatebních, společenských a večerních šatů včetně pánských obleků od Zoryany Stekhnovych. V současné době patří paní Zoryana Stekhnovych mezi české špičky v oblasti svatebního a módního designu a salon tak má co nabídnout.

Leave a Reply