22
Srp

PR články zdarma

Posted By in Internet

Potřebujete vložit článek na další PR server, ale nevíte už o žádném? Nebo sháníte server, kde budete mít nad svými články plnou kontrolu včetně statistiky shlédnutí? Pokud bych měl hovořit za sebe, využil jsem mnoho serverů, kam jsem vkládal PR články, ale u některých mi cosi chybělo. Kolikrát byl článek velice poutavě napsaný a člověk z něho vycítil nejen to, že má obsahovat text úzce související s odkazem, na který Vás přesměrovával, ale také jste se mohli leccos dozvědět a přiučit. V tu chvíli jsem chtěl o autorovi zjistit více a vidět i další jeho články. Bohužel tuto možnost server nenabízel. Dále mne kolikrát trošku pozlobilo, když jsem měl v hlavě nějaký článek, ale nemohl jsem ho dopsat nebo mě nic trefného pro rozvinutí článku nenapadalo, přál jsem si jej uložit někam do databáze s tím, že se k němu později vrátím a dopíši jej. Bohužel ani tuto pomoc jsem nenalezl.

Není tomu ale tak dávno, co jsem nalezl stránky AiNews, které mě hned na první dojem potěšily příjemným vzhledem a velice čistě systematicky zpracovanou hierarchií, kde jsem hned viděl cosi jiného než u ostatních, cosi navíc. V sekci autoři se na mě usmál výpis autorů s jednotlivými články a emailovými adresy, načež jsem se usmál i ja na výpis, protože mé, několikrát vytoužené, naleznutí kontaktu na autora či jeho jméno jsem tak hledal. Po registraci jsem si napsal v administraci článek a shodou okolností jsem zde nalezl i tu možnost, která mi též tak scházela. Nechat si článek jako rozepsaný a vrátit se k němu později.

Závěrem bych Vám ještě jednou doporučil server AiNews pro Vaše PR články navštívit a sami mi dáte za pravdu, že jsem se nemýlil.

3 Responses to “PR články zdarma”

  1. My Post – PR články zdarma Says:

    [...] Copywriting Posted on Tuesday, August 23rd, 2011 at 3:04 am In Info | Comments RSS [...]

  2. PR články zdarma « Blog ABClinks.cz Says:

    [...] Copywriting [...]

  3. Infoblog » Blog Archive » PR články zdarma Says:

    [...] Copywriting [...]

Leave a Reply