30
Lis

Redakční systém – dobrý pomocník

Posted By in Internet

AiPublisher je komplexní modulární redakční systém od společnosti AiVision, s.r.o., který umožňuje rychlou a intuitivní správu obsahu webových stránek i naprostým počítačovým a internetovým laikům.

Díky redakčnímu systému získáváte nepřeberné množství možností vašich internetových stránek tak, abyste co nejvíce vyhověli vašim klientům a potencionálním zákazníkům vaší společnosti. Ovládání administračního rozhraní, i přes tak širokou škálu možností, je velice intuitivní a přehledné, tudíž práci s ním vám práci velmi usnadní. Díky jednomu kliknutí myší nastavíte jednotlivé stránky přesně tak, jak si přejete, díky html editoru si jednoduše nastavíte obsah dané stránky. Zkrátka jak už bylo zmíněno výše, našemu redakčnímu systému porozumí i naprostý internetový laik.

Redakční systém AiPublisher je navíc naprogramován velmi chytře, čímž je i velice přátelský pro vyhledávací roboty a získáváte tak vysoké hodnocení vašich stránek pro internetové vyhledávače.

Redakční systém je rozdělen do 3 verzí tak, abychom vám co nejvíce ušetřili náklady na provoz. Samozřejmostí je i dokupování a doplňování dalších jednotlivých modulů.

Pro ty z vás, kteří si nedokáží představit, jak se celý systém chová a jak pracuje, nabízíme odzkoušení redakčního systému AiPublisheru zcela zdarma. Nebuďte konzervativní a pořiďte si náš nejlevnější profesionální redakční systém AiPublisher a ujistíte se sami, jak snadné je spravovat rozsáhlé internetové stránky plné zajímavého obsahu. Kontaktujte nás, vyjdeme Vám vstříc.

Leave a Reply