20
Čer

AiVision – tvorba www stránek na zakázku

Posted By in Internet

Společnost AiVision má již skoro deset let zkušeností s vývojem webových stránek pro velké i malé společnosti. Každá firma může nastartovat své podnikání pomocí profesionálně navržených webových stránek. Vaše webové stránky jsou vstupní branou do obchodních příležitostí.

Typické webové stránky se dají klasifikovat jako statické nebo dynamické. U statických stránek se nemění obsah a design, pokud webdesignerská firma ručně neaktualizuje stránky. Příkladem jsou menší HTML stránky různých firem. Statické webové stránky jsou nejlevnějším případem webu.

Dynamické webové stránky od AiVision mohou měnit obsah a případně i vzhled v závislosti na koncovém uživateli. Znamená to, že administrátor stránek může bez programátora a bez větších počítačových znalostí (většinou stačí standardní kancelářské dovednosti) upravovat webové stránky. Tvorba webových stránek se tak přesouvá od specializovaných firem i mezi laickou veřejnost.

Dynamické stránky používají často tzv. CMS systémy – content management system (redakční (publikační) systém. Jako redakční systém lze použít různé Open Source systémy (Joomla, Drupal), případně placené systémy českých i světových firem. U Open Source systémů je vyšší riziko útoku na systém vzhledem k otevřeným zdrojovým kódům, nicméně jsou zdarma a v současnosti hojně používané. Jejich výhodou je i přenositelnost – nejste vázáni na konkrétního výrobce webových stránek.

One Response to “AiVision – tvorba www stránek na zakázku”

  1. AiVision – tvorba www stránek na zakázku | Brumov village site Says:

    [...] Copywriting [...]

Leave a Reply