24
Říj

Hudba na svatbu – Lhotákovi

Posted By in Hudba

Téměř stejně důležité jako svatební šaty a různé ceremonie je hudba na svatbu. Svatební den je ten, který je přeplněný emocemi, a ta správná hudba může emoce buď zvýšit, nebo zničit. Je důležité si vybrat ty nejlepší svatební písně a ty správné interprety.

Hudba byla důležitou součástí svatby od začátku zaznamenané historie. Hudba na svatbu musí být vhodná pro váš svatební motiv a atmosféru, kterou se snažíte vytvořit. Kromě ceremoniálu je na svatbě spousta dalších souvisejících akcí, které budou souviset s hudbou. Mezi ně patří svatební obřad samotný, první tanec nevěsty a ženicha, zavedení svatební hostiny, dort, losování podvazku, tanec otce s dcerou a matky se synem a další. Hudba může být striktně instrumentální nebo může zahrnovat některá vokální čísla.

Domníváme se, že vhodnou volbou pro hudbu na svatbu je Duo Lhotákovi. Toto hudební uskupení má za sebou několik desetiletí hraní v České republice i v zahraničí. Naše vystoupení většinou realizujeme do 100 km okolo Prahy, poté fakturujeme pouze odehrané hodiny a žádné cestovné. Minimální částka za hraní (1 – 3 hodiny trvání) je 3.000,- Kč.

Většina párů vybírá písně, které pro ně mají jedinečný význam. Naštěstí existuje množství písní na výběr – v našem repertoáru máme asi 2000 písní. Každý pár si tedy může snadno udělat svůj svatební den na přání. Pokud potřebujete pomoc, vybereme společně vhodné písně. Samozřejmě na svatbách hrajeme i na přání publika. Na našich stránkách naleznete ukázky z našeho repertoáru.

3 Responses to “Hudba na svatbu – Lhotákovi”

  1. Infoblog » Blog Archive » Hudba na svatbu – Lhotákovi Says:

    [...] Copywriting [...]

  2. My Post – Hudba na svatbu – Lhotákovi Says:

    [...] Copywriting Posted on Monday, October 24th, 2011 at 2:55 pm In Info | Comments RSS [...]

  3. Hudba na svatbu – Lhotákovi « Blog ABClinks.cz Says:

    [...] Copywriting [...]

Leave a Reply