20
Dub

Rekreační domy – to je ubytování v soukromí s komfortem za rozumnou cenu

Posted By in Cestování

Chystáte se na letní dovolenou s přáteli či rodinou a přemýšlíte, jak co nejvíce ušetřit, ale zároveň si několik dní své dovolené opravdu užít? Pokud se těšíte na dovolenou u moře, kde načerpáte novou energii a sílu na další měsíce práce, stojí před vámi dilema. Buď se vzdáte pohodlí a veškerého komfortu a dovolenou strávíte v kempu pod stanem, což vás vyjde poměrně levně, ale na druhou stranu možná budete zpětně litovat, že jste se zbytečně omezovali, když dovolenou máte jen jednou do roka. Další variantou pak je ubytování v luxusním hotelu, kde si užijete prvotřídních služeb, ale zase utratíte velkou sumu nejen z ubytování, ale také za stravování.

Pokud ani s jedním řešením nejste spokojeni, je tu ještě jedna varianta, která je skvělým kompromisem – získáte komfort za rozumnou cenu. Způsobem ubytování, který příliš nezatíží vaši peněženku, ale poskytne vám vrcholné pohodlí, jsou rekreační domy.

Rekreační domy jsou skvělým řešením

Rekreační domy jsou skvělým řešením, pokud jedete na dovolenou ve větším počtu, ať už vyrazíte se svou rodinou nebo přáteli. Díky rozmístění našich rekreačních domů po celé Evropě si můžete vybrat lokalitu, která se vám nejvíce zalíbí, a rezervovat si rekreační dům, který se nachází přímo zde nebo poblíž. Rekreační domy, které poskytujeme, mají různé vybavení i kapacitu, takže si můžete zvolit dům přímo na míru. Kapacita některých rekreačních domů je až 30 osob, proto můžete vyrazit opravdu s velkou skupinou.

Jezdíte raději k moři do Chorvatska, Itálie nebo Řecka? Nebo se snad letos chcete vydat do Francie či Španělska? Podívejte se do naší nabídky rekreačních domů, které se nacházejí v evropských zemích nedaleko pláží. Užívat si tak můžete opalování a koupání u moře, stejně jako relaxaci v příjemném rekreačním domě. Některé rekreační domy dokonce mají v ceně bazén, takže ani nemusíte jezdit k moři. Pro děti mají některé rekreační doym připraveny dětské postýlky i sedačky, někde dokonce houpačky a pískoviště.

Rekreační domy – nebojte se nudy

A pokud by se snad nevyvedlo v době vaší dovolené počasí, nemusíte si zoufat. Rekreační domy jsou skvěle vybavené, takže se nemusíte bát nudy a zkažené dovolené. K dispozici vám může být televize, hi-fi souprava nebo DVD přehrávač nebo si můžete sednout na zastřešenou terasu a užívat si klidného dne. Večer pak můžete strávit grilováním pod hvězdným nebem nebo u krbu.

Pokud se vám nechce utrácet za stravování přímo na místě nebo jen neholdujete cizí kuchyni, určitě vás potěší kuchyně, která je vybavená ledničkou, mrazákem, mikrovlnou troubou a dalšími spotřebiči, takže si můžete uvařit své oblíbené pokrmy.

Pokud si chcete užít opravdového komfortu, zaměřte se na pětihvězdičkové luxusní rekreační domy, které vás oslní nadstandardním vybavením. Romantické večery tak můžete strávit ve vířivce či v sauně.

Rekreační domy – vaše individuální dovolená

Všechny tyto výhody vám poskytují rekreační domy, jejichž cena vám však dovolenou nezkazí. Proto neváhejte a vybírejte ze široké nabídky rekreačních domů po celé Evropě. Díky rozmanitosti jendotlivých objektů si jistě vyberete ten správný, kde se vaše dovolená promění ve skutečný ráj na zemi.

Leave a Reply