22
Zář

Zářijová dovolená na Krétě

Posted By in Cestování

Rádi byste se ještě na pár chvil vrátili zpět do letních měsíců, kdy jste si užívali dny plné pohody, sluníčka a nikdy nekončící zábavy? Na nic nečekejte a vyrazte za sluníčkem na dovolenou do Řecka. Právě během těchto zářijových dnů jsou v Řecku ideální podmínky k tomu, abyste zde strávili skvělou dovolenou. V řeckých letoviscích už zdaleka nebude tolik lidí a vás čekají příjemné teploty kolem 35 stupňů, teplé moře a hlavně prvotřídní služby. Pokud si navíc dokážete vybrat v nepřeberném množství last minute zájezdů do Řecka, které nyní naleznete na stránkách českých cestovních kanceláří, vaše dovolená může být i daleko levnější, než jste si kdy mysleli.

Na Krétě si všichni přijdou na své

Hlavním lákadlem dovolené v Řecku je bezesporu dovolená na některém z řeckých ostrovů. V Řecku se nachází více než 500 ostrovů, z nichž pouze 169 je obydlených. Mezi nejznámější ostrovy patří Kréta, Rhodos, Samos, Korfu, Zakynthos a Lesbos. Turisté nejčastěji vyhledávají dovolenou na ostrově Kréta. Na tomto největším řeckém ostrově si totiž všichni přijdou na své. Nalezneme zde velká letoviska s prostornými plážemi, luxusními hotely, obchody a bujarým nočním životem i letoviska menší, kde si na malých romantických plážích užijete potřebný klid a pohodu. V případě, že hledáte kompromis mezi výše zmíněními letovisky, doporučuji zavítat do letoviska Agia Marina.

Letovisko Agia Marina láká turisty nejen svou dlouhou písčitou pláží

Město Agia Marina se nachází v západní části ostrova poblíž Chanie. Letoviskem vede hlavní třída s množstvím obchodů, restaurací a dalších prodejen, která Agia Marinu spojuje s okolními městy Platanias a Stalos. Na turisty čeká v tomto letovisku více než 2 kilometry dlouhá písčitá pláž, malebná příroda s dostatkem zeleně, množství hřišť i vodních sportů a komfortní ubytování. Pláž má pozvolný vstup do vody a tudíž je vhodná i pro rodiny s dětmi. V případě, že během válení se na pláži dostanete chuť na něco dobrého, můžete zavítat do jednoho z barů, které se nacházejí jen pár metrů od moře. Centrum Agia Mariny žije i v noci, kdy se místní bary a diskotéky zaplní lidmi, kteří si chtějí během své dovolené v Řecku zatančit. Užijte si skvělou dovolenou na Krétě!

Leave a Reply