27
Úno

Vyberte si svou nejlepší dovolenou

Posted By in Cestování

Naše planeta se pyšní dechberoucí rozmanitostí, která lidstvo nepřestane snad nikdy fascinovat. Mezi nejkrásnější a také nejrozmanitější patří tropické oblasti, které jsou také oblíbeným místem pro dovolenou. Exotické destinace skýtají více než příjemné teploty po celý rok, oslnivou přírodu a jedinečné kouzlo, které vás zcela pohltí. Pokud si chcete zpestřit zimu nebo prožít nevšední letní dovolenou, pak může být právě dovolená v těchto exotických destinacích pro vás tím pravým. V tomto článku jsme si pro vás připravili stručný přehled nejkrásnějších exotických destinací, které můžete běžně navštívit.

Maledivy

Pokud by se měl vytvořit žebříček nejkrásnějších exotických souostroví, pak by právě Maledivy bezesporu získaly jednu z prvních příček. Nádherné bílé pláže, blankytné nebe bez mráčků, azurové moře, kokosové palmy a dřevěné chýše vytvářejí opravdu pohádkové prostředí, v němž nelze neprožít spokojenou dovolenou. Právě díky malebnému prostředí tohoto souostroví jsou Maledivy vyhledávaným místem pro líbánky a nezřídka kdy zde muži žádají své partnerky o ruku. Dokážete si představit romantičtější chvíli než západ slunce na korálovém atolu?

Thajsko

Další z oblíbených exotických destinací je Thajské království, neboli Thajsko. Tato země se nachází v jihovýchodní Asii a kromě své pevninské části disponuje také celou řadou ostrovů. Thajsko je proslulé svými buddhistickými chrámy, nádhernými potápěčskými lokalitami, tropickými pralesy, ale také rušným nočním životem, který si můžete vychutnat například v Bangkoku. Zájezdy do Thajska jsou oblíbené mezi mladými cestovateli, kteří touží po nových zážitcích a dobrodružství, ale dovolenou v místních letoviscích si skvěle užijí také rodiny s dětmi.

Dominikánská republika

Karibik je nádherným místem, které se vyznačuje četnými exotickými ostrovy. Není tedy divu, že je nejen oblíbeným cílem turistů, ale také filmařů, kteří zde natočili desítky snímků. Dominikánská republika je místem pro dovolenou náročným turistů, kteří hledají luxusní hotely, bělostné pláže s jemným pískem a tropické klima. Zaujala vás představa exotické dovolené? Pak neváhejte a cestujte s námi za exotikou! Na našich stránkách naleznete nejen aktuální zájezdy, ale také všechny informace potřebné pro plánování vaší exotické dovolené.

Leave a Reply