5
Čer

Užijte si léto na Mallorce

Posted By in Cestování

Slunce, moře a nikdy nekončící zábava, to je Mallorca, slunný ráj Baleárského souostroví, který se nachází nedaleko východního pobřeží Španělska! Toužíte- li po nevšední dovolené, při níž zapomenete na všechny starosti všedních dní a užijete si skvělou zábavu, relaxaci i adrenalin vodních sportů, pak je pro vás dovolená na Mallorce tou nejlepší volbou, jak prožít letošní léto.

Využijte online srovnávač zájezdů www.newtravel.cz a vyberte si z bohaté nabídky zájezdů na Mallorcu, ten, který vám bude nejvíce vyhovovat. Dovolená na Mallorce je zárukou vaší spokojené dovolené ve Španělsku. S těmito zájezdy na vás čekají krásný slunná letoviska s dlouhými plážemi, moderní hotely a vynikající služby, které dodají vašemu pobytu komfort a příjemnou atmosféru.

Letoviska Mallorcy

Mallorca je největším ostrovem Baleár a díky tomu se pyšní velmi dlouhým pobřežím s četnými letovisky a nádhernými plážemi, které jsou vyhledávaným cílem turistů z celého světa. Mezi nejvyhledávanější letoviska Mallorcy patří bezesporu Alcudia, Cala d´Or, Cala Millor, Camp de Mar, Magaluf, Palma Nova, Playa de Muro a Sa Coma, v nichž se budete cítit jako v ráji.

Letoviska Mallorcy jsou po celém světě známy svým rušným nočním životem, plážovými bary a nádhernou přírodou, v níž se snoubí vysoké palmy s jemným pískem na pláži a průzračným mořem lákajícím k surfingu i vodnímu lyžování. Vydejte se i vy do nejlepších letovisek Mallorcy a poznejte jedinečnou krásu tohoto ostrova na vlastní oči!

Tipy na výlety na Mallorce

Při pobytu v plážových letoviscích Mallorcy vám jistě přijde vhod zpestření v podobě fakultativních výletů na nejzajímavější místa ostrova. Velmi oblíbenými výlety jsou zejména návštěvy hlavního města, Palma de Mallorca, které nabízí bohaté možnosti nákupů i četné kulturní zajímavosti, jako je například hrad Bellver.

Z dalších výletů byste si rozhodně neměli nechat ujít návštěvu jeskyní De Campanet, přístav Port de Pollenca nacházející se nedaleko městečka Pollenca či Puerto D´Alcúdia s nádhernými písečnými plážemi linoucími se v délce 10-ti kilometrů.

Leave a Reply