2
Čvc

Tipy na letní dovolenou – vyzkoušejte Řecko nebo Turecko

Posted By in Cestování

Léto se nezadržitelně blíží a spolu s ním nastává také čas plánování letní dovolené. Možností je prakticky nepřeberné množství a cestovní kanceláře se předhánějí v nabídkách, aby zaujaly co nejvíce klientů. Vyznat se pak v záplavě nejrůznějších slevových akcí není jednoduché a zvolit správné místo pro dovolenou už vůbec ne. Pomoc při výběru pak může poskytnout srovnávač zájezdů NewTravel.cz, který vám umožní porovnat nabídky jednotlivých cestovních kanceláří jednoduše online pomocí webového prohlížeče.

Na tohoto srovnávaše naleznete aktuální zájezdy do celého světa od desítek prověřených CK, a to jak zájezdy k moři, tak lyžařské zájezdy, poznávací zájezdy i eurovíkendy.

Prožijte léto v Řecku

V posledních letech se stává opravdovým hitem letní dovolená v Řecku. Tato kouzelná jihoevropská země má totiž své jedinečné kouzlo, kterému odolá jen málokdo. No řekněte sami, neláká vás nádherná krajina plná svěží zeleně a vůně citrusů, romantických městeček s tradiční středomořskou architekturou a pláže zalité sluncem? To vše navíc za skvělou cenu a s možností dovolené all inclusive, na které máte o vše postaráno. Můžete tedy jen relaxovat a užívat si chvíle zaslouženého odpočinku na pláži u moře.

Řecko je navíc plné kulturních památek. Pokud tedy nechce jen tak nečině sedět, máte zde skvělé podmínky pro cestování. Ať už se vydáte na řeckou pevninu, nebo na přilehlé ostrovy, vždy máte dostatek příležitostí podniknout zajímavé výlety. Zájezdy do Řecka jsou vhodné pro rodiny s dětmi i pro mladé turisty – záleží jen na tom, jakou lokalitu zvolíte.

Letní dovolená v Turecku

Dalším oblíbeným místem pro letní dovolenou je Turecko. Na rozdíl od Řecka zde není tolik zeleně a zdejší krajina vás nenechá na pochybách, že se nacházíte na pomezí Evropy a Asie. Rozhodnete-li se pro dovolenou v Turecku, máte na výběr z letovisek při pobřeží Egejského moře (Egejská riviéra) a na pobřeží Středozemního moře (Turecká riviéra). Obě tyto riviéry jsou velmi malebné a nabízejí ubytování ve všech cenových kategoriích. Nejluxusnější jsou 5* hotely, které vám poskytnou opravdu pohádkovou dovolenou plnou komfortu a prvotřídních služeb. Prohlédněte si aktuální nabídku zájezdů do Turecka a relaxujte!

Leave a Reply