29
Bře

Slevomaty na wellness pobyty

Posted By in Cestování

Chtěli byste zapomenout na starosti každodenního života a věnovat se alespoň na krátkou dobu pouze sobě či svému partnerovi nebo přítelkyni? Pak tedy neváhejte a slevy na wellness pobyty, během nichž naladíte své tělo i mysl do dokonalé harmonie. K vyhledání těch nejvhodnějších pobytů pro vás vám skvěle poslouží slevové portály, díky nimž můžete ušetřit až polovinu nákladů. Cestování prostřednictvím těchto portálů vám nejen ušetří až 50%, ale umožní vám také navštívit místa, kde jste ještě nebyli, a to jak v Česku, tak i v zahraničí.

Na českém trhu najdete celou řadu slevových portálů nabízejících wellness pobyty. Nákup takového pobytu zvládne opravdu každý. Prostřednictvím slevového portálu zakoupíte poukaz na celý pobyt, tzv. voucher. Jakmile voucher uhradíte, dojde vám zpráva na váš e-mail. Potom se spojíte s uvedeným poskytovatelem slevy prostřednictvím e-mailu nebo telefonu a domluvíte si přesný termín vašeho pobytu. Každý voucher je opatřen specifickým kódem, který při komunikaci musíte vždy uvádět.

Pohodové wellness

Poskytovatelé zlevněných wellness pobytů prostřednictvím slevomatu jsou na své klienty dobře připraveni. Nabízejí řadu vyhledávaných procedur a je jen na vás, které si zvolíte. Vhod vám přijde neomezený vstup do hotelového bazénu a celodenní využití fitness zařízení. Zapomenout nesmíte ani na masáže. Velké oblibě obzvlášť v zimním období se těší masáž lávovými kameny. Využít můžete i celodenní stravy popř. polopenze s ochutnávkou gurmánských specialit. Samozřejmostí je kvalitní ubytování v prakticky zařízených pokojích se satelitním příjmem.

Wellness pobyt si můžete užít i s celou vaší rodinou. Pro rodiny s dětmi jsou připraveny rodinné pokoje. Neváhejte a využijte slevy na wellness pobyty ve výši 40 – 60% nabízené na slevomatu! Pojedete-li autem, parkování před hotelem či penzionem na vyhrazeném parkovišti je samozřejmostí. Po dni stráveném hýčkáním svého těla ve dvou nebo s celou rodinou si zajděte do některé z místních vináren, kde můžete ochutnat kvalitní česká a moravská vína. Pitný režim můžete doplnit i ochutnávkou řady českých piv. Na takto strávený pobyt budete dlouho vzpomínat a rádi se budete na tato místa vracet.

Leave a Reply