26
Zář

Romantické pobyty pro dva

Posted By in Cestování

Také vám chybí oddych a relaxace? Cítíte, že potřebujete načerpat nové síly, ale kvůli pracovní vytíženosti, nebo jiným důvodům si nemůžete dovolit dovolenou? Nebo byste si chtěli s partnerem udělat čas jenom na sebe? Právě pro vás je skvělým řešením využít některý z víkendových pobytů. Romantické pobyty nabízí téměř všechny hotely, stačí si jen vybrat. Relaxační víkend pro dva můžete strávit ve spoustě měst po celé České republice, nebo třeba na horách, v lázních, u jezera… výběr je jenom na Vás.

Pokud byste si zvolili první možnost, tedy pobyt v některém z krásných českých měst, za zmínku rozhodně stojí ne příliš známé, ale zato velmi zajímavé město Hustopeče, které leží v Jihomoravském kraji, v okresu města Břeclav. Ač jsou Hustopeče město malé, nabízí velké množství historických i přírodních zajímavostí, které byste neměli přejít bez zastavení. V centru města se nachází několik mezinárodních hotelů, z nichž ty nejlepší poznáte podle toho, že jich zdobí žerď a vlajky států okolních zemí, České republiky a evropské unie. Tyto hotely uspokojí i náročnější klientelu. Jestli oblibujete historii, tak si v Hustopečích užijete pohled na gotické, renesanční, barokní a empírové stavby a zajímavé objekty jiných stavebních slohů. Při potulkách městem navštivte Dům U Synků, který je v současnosti sídlo Městského muzea a galerie. Muzeum disponuje kromě galerie i dvěma stálými expozicemi a nachází se zde i turistické informační centrum, kde vám rádi poskytnou všechny důležité informace a tipy.  Jižní Morava je vyhlášená vinařská oblast a Hustopeče se v 18. století staly největší vinařskou obcí na Moravě. Proto si nenechte ujít návštěvu Kolonie vinařských sklepů, kde můžete obdivovat nejen architekturu starobylých a sklepů, ale i ochutnat jejich exkluzivní tekuté bohatství.

Ale i přírodní nadšence město nezklame. Víkend pro dva je stvořen na romantické procházky krásnou přírodou. Za podívanou stojí jedna z nejvýznamnějších rezervací na Hustopečsku, Kamenný vrch. Můžete zde objevit množství zajímavých stepních rostlin a živočichů. Další skvělou odpočinkovou lokalitou jsou Hustopečské rybníky. Je to příjemné místo třeba k projížďkám na kole, nebo k rybaření.

5 Responses to “Romantické pobyty pro dva”

 1. Romantické pobyty pro dva « Blog ABClinks.cz Says:

  [...] Copywriting [...]

 2. My Post – Romantické pobyty pro dva Says:

  [...] Copywriting Posted on Tuesday, September 27th, 2011 at 1:09 am In Info | Comments RSS [...]

 3. Romantické pobyty pro dva | Brumov village site Says:

  [...] Copywriting [...]

 4. » Romantické pobyty pro dva > MyBlog Says:

  [...] Copywriting Tags: Pobyty, Romantické Sep27 Comments (0) [...]

 5. Infoblog » Blog Archive » Romantické pobyty pro dva Says:

  [...] Copywriting [...]

Leave a Reply