12
Říj

Jak vybrat správný pobyt se slevou?

Posted By in Cestování

Plánujete dovolenou ve dvou nebo chcete prožít rodinnou dovolenou? Možná je pro vás zajímavá i varianta prodlouženého víkendu s partou přátel. Ať je to jakkoliv, měli byste si ujasnit, s kým na pobyt se slevou chcete vyrazit. Snadněji se vám bude vybírat konkrétní zlevněný pobyt. Aktuální nabídku pobytů se slevou v Čechách i v zahraničí najdete na NewGo.cz, pobyty se zde pohybují se slevou až 70 %. Nechte se inspirovat nabídkou, která je zákazníky ověřená.

Možnosti jak strávit dovolenou či prodloužený víkend je mnoho. Pobyty se slevou se liší i v jednotlivém ročním období. V zimě jsou žádané pobyty na horách kvůli lyžování, snowboardingu, běžkám a bobování. Od jara až do podzimu jsou hory hojně navštěvovány pro turistiku, cyklistiku a houbaření. V létě jsou vyhledávané pobyty u vody a u moře. Celoročně roste zájem o wellness, lázně a termály, vinařské pobyty či poznávací zájezdy se slevou.

Co očekáváte od pobytu?

Odpovězte si na otázku, co očekáváte od pobytu? S kým chcete dovolenou absolvovat, jak dlouhou dobu strávíte na dovolené, budete relaxovat v podobě aktivního či pasivního odpočinku? U některých zájezdů jsou naplánované i harmonogramy jednotlivých dnů, každodenní program v podobě poznávání okolí je nejčastěji u poznávacích zájezdů. Až budete znát odpovědi na jednotlivé otázky, tak snadněji vybere správný pobyt se slevou.

Tipy na pobyty se slevou

Pokud stále tápete nad správným výběrem pobytu, vybírejte podle oblíbenosti ubytovacího zařízení a pobytového balíčku. Mezi jeden z neoblíbenějších pobytů patří Podhájska v Penzionu Iveta. Penzion je vyhledávaný kvůli blízkosti termálních lázní, samotný penzion nabízí širokou nabídku wellness a sportovních aktivit nebo prožijte letní dovolenou u největšího českého jezera – přehrady Lipno. Vyzkoušejte ubytování v Chatkách Holiday Lipno na břehu lipenské nádrže za pár korun. Nenechte si ujít slevy na pobyty.

Leave a Reply