7
Pro

Exotické zájezdy německých CK a okružní plavby v luxusních zaoceánských lodích

Posted By in Cestování

 

Český touroperátor Rudolf Reisen působí na českém trhu více než 20 let a jeho služby už stihlo využít přes 250 000 spokojených zákazníků.

Exotické zájezdy

Rudolf Reisen je předním českým zprostředkovatelem zájezdů německých cestovek na našem trhu. Nabízí pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, tzv. eurovíkendy, lyžařské zájezdy nebo okružní plavby lodí. Specializuje se na zájezdy do Afriky, Asie a do Karibiku. Díky Rudolf Reisen je vám celý svět doslova na dosah rukou.

Německé CK

Vydat se na dovolenou s německou cestovkou se vyplatí. Německý trh je o mnoho rozvinutější než český. Jeho velikost i tradice nutí německé cestovky tlačit ceny na minimum a přitom poskytovat stoprocentně kvalitní služby a lákat zákazníky na různé speciální nabídky, akční ceny, atp. Díky Rudolf Reisen můžete těchto služeb nyní využít i vy. Budete se pouze muset za odletem do vaší cílové destinace přesunout do některého z velkých německých měst. Mezi ty patří většinou letiště v Berlíně, Mnichově nebo Frankfurtu. Stačí tedy jen několik hodin cesty autem a můžete se na dovolenou vydat s výhodami, které požívají naši němečtí sousedé jako naprostý standard. Kromě ceny je to i kvalita služeb a zacházení personálu. Němci jsou tradičně vnímáni jako velmi dobří zákazníci a hoteliéři všude po světě jsou si moc dobře vědomi, že se o ně musí náležitě starat, aby se jim příští sezonu znovu vrátili.

Okružní plavby lodí

Čeští zákazníci také stále častěji vyrážejí na okružní plavby lodí po všech oceánech světa. Cestovat budete v nejluxusnějších plavidlech, která se svými službami vyrovnají nejlepším pětihvězdičkovým hotelům. Rudolf Reisen nabízí bezkonkurenční lodě, trasy i ceny – stačí si jen vybrat.

Rudolf Reisen dále nabízí last a first minute letenky, seznam kvalitních hotelů všude po světe včetně podrobných informacemi o podmínkách ubytování, možnost zapůjčení automobilu v místě dovolené, nebo erudované služby průvodce po exotických zemích, kde si splníte své nejtajnější cestovatelské sny.

Máte zájem o exkluzivní individuálně sestavenou dovolenou v některé z exotických destinací? Neváhejte a zavolejte na zelenou linku 800 100 567 nebo navštivte web www.rudolfreisen.cz.

 

4 Responses to “Exotické zájezdy německých CK a okružní plavby v luxusních zaoceánských lodích”

 1. Exotické zájezdy německých CK a okružní plavby v luxusních zaoceánských lodích « Blog ABClinks.cz Says:

  [...] Copywriting [...]

 2. » Exotické zájezdy německých CK a okružní plavby v luxusních zaoceánských lodích > MyBlog Says:

  [...] Copywriting Tags: exotické, lodích, luxusních, německých, okružní, plavby, Zájezdy, zaoceánských Dec13 Comments (0) [...]

 3. Exotické zájezdy německých CK a okružní plavby v luxusních zaoceánských lodích Says:

  [...] Copywriting Posted in Info | Tags: exotické, lodích, luxusních, Německých, okružní, plavby, zájezdy, zaoceánských [...]

 4. Exotické zájezdy německých CK a okružní plavby v luxusních zaoceánských lodích | Brumov village site Says:

  [...] Copywriting [...]

Leave a Reply