2
Kvě

Dovolená na ostrovech Španělska

Posted By in Cestování

Dovolená ve Španělsku je mezi českými turisty ve stále větší oblibě. Turisté sem přijíždějí nejen kvůli slunnému středomořskému klimatu, ale také kvůli pestré nabídce turistických letovisek a bezpečné atmosféře. Svou dovolenou ve Španělsku navíc můžete prožít nejen v plážových letoviscích na pobřeží země, ale můžete se vydat na španělské ostrovy – k dispozici máte buďto souostroví Baleáry (Ibiza, Malorka, Menorka…) nebo Kanárské ostrovy.

Zajímavosti o Kanárských ostrovech

Kanárské ostrovy jsou ostrovy sopečného původu nacházející se přibližně 100 km od pobřeží Maroka. Souostroví je tvořeno sedmi hlavními ostrovy: Gran Canaria, Lanzarote, Tenerife, La Gomera, La Palma, El Hierro, Fuerteventura a řadou menších ostrůvků. V průběhu roku se zde teploty pohybují mezi příjemnými 20 až 30°C, což je ideální pro koupání, stejně jako pro cestování po ostrovech. Každý z těchto ostrovů je svým způsobem osobitý, ovšem všechny nabízejí kvalitní portfolio hotelů a apartmánů, ze kterých si rozhodně vyberete.

K dispozici máte luxusně vybavené hotely poskytující dovolenou v režimu all inclusive, kdy máte v ceně zájezdu zahrnuté veškeré jídlo i pití – na své dovolené se tedy nemusíte starat absolutně o nic a jen nerušeně relaxovat. Užívejte si příjemnou dovolenou se svými blízkými a rezervujte si svou all inclusive dovolenou na Kanárských ostrovech právě nyní!

Aktuální nabídku zájezdů na Kanárské ostrovy máte k dispozici například na webu srovnávače zájezdů NewTravel.cz, kde si můžete jednoduše a přehledně porovnat cenové nabídky jednotlivých cestovních kanceláří. Poté se stačí jen prokliknout na web dané CK a provést svou rezervaci. Neutrácejte za svou letní dovolenou zbytečně hodně peněz – ceny jednotlivých CK se mnohdy liší i o tisíce korun. Porovnejte si jednotlivé nabídky a rozhodně si nenechte ujít aktuální last minute zájezdy na Kanárské ostrovy, s nimiž si můžete zajistit dovolenou se slevou i více než 50 %!

Leave a Reply