30
Zář

Centrální vysavače jsou dokonalý úklid

Posted By in Cestování

Centrální vysavače mají jasně daného úhlavního nepřítele – jsou to alergeny, pyly a prach. Na tyto nepřátele se výrobci těchto zařízení zaměřují při vývoji a konstrukci nových typů. S postupným vývojem hlavních charakteristik, která by měl mít každý centrální vysavač, se podařilo úspěšně splnit očekávání majitelů těchto zařízení na perfektní čisté a zdravé životní prostředí.

Dokonce i nejsilnější přenosný vysavač na kolečkách nesplňuje výkonnostní parametry, jaké mají centrální vysavače, které nejen že musí vysát i ty nejmenší nečistoty, ale současně je přenáší na bezpečné místo mimo obydlenou část. Sací výkon centrálního vysavače jednotce musí být dostatečný, aby byla zajištěna stejná účinnost na jakémkoli místě. Vysoký výkon je úzce spjat s dobou životnosti motoru. Agregát centrálního vysavače díky své větší velikosti umožňuje použít silnější a lepší motory a jejich součásti a poskytuje tak svým uživatelům pohodlí díky bezúdržbovému provozu po několik let.

Filtrační systém a jeho efektivnost je pravděpodobně nejdůležitější parametr, který jasně odlišuje centrální vysavače od průměrného vysavače na kolečkách. Filtrační systémy prošly dlouhým vývojem, a nejvýznamnější firmy působící v této oblasti, jako je Electrolux, Beam a další investovaly v tomto odvětví hodně peněz. Cílem je zajistit oddělení nečistot, tzn. oddělení nečistot od proudícího vzduchu. Separační proces by měl trvat tak dlouho, dokud přes filtr neproniknou žádné nežádoucích látek. Pro nejlepší výrobce centrálních vakuových systémů platí jednoduchý princip – filtry, které snesou i ta nejpřísnější kritéria – jméno je Gore-Tex. Po důkladném testování bylo zjištěno, že tento použitý materiál v těch nejextrémnějších podmínkách je nejvhodnější pro výrobu filtrů a jednoduše splňuje všechny požadavky na filtrování nebezpečných částic. Filtry jsou schopny zajistit nečistoty až 0,3 mikronů, a proto je nezbytné pro normální částice prakticky nepropustný.

Díky svým jedinečným vlastnostem, jsou hodnoty zlepšení životního prostředí v domácnosti, která používá vysoce kvalitní centrální vysavače, jasně prokazatelné. Proto jsou centrální vysavače s filtrací doporučeny alergikům, což může výrazně usnadnit život. Největším dodavatelem centrálních vysavačů na světě je firma Electrolux. V České republice zastupuje tuto značku společnost Smart Vac, která sídlí v Praze a má po celé republice veliké množství distributorů centrálních vysavačů.

2 Responses to “Centrální vysavače jsou dokonalý úklid”

  1. My Post – Centrální vysavače jsou dokonalý úklid Says:

    [...] Copywriting Posted on Friday, September 30th, 2011 at 1:11 pm In Info | Comments RSS [...]

  2. Infoblog » Blog Archive » Centrální vysavače jsou dokonalý úklid Says:

    [...] Copywriting [...]

Leave a Reply