5
Pro

Adventní zájezdy do Krakova

Posted By in Cestování

Vydejte se za hranice České republiky a poznejte vánoční atmosféru polského města Krakov. Slavnostně vyzdobené adventní trhy, vůně typických vánočních pochutin, krásné památky a nejen to zažijete v tomto královském městě. Neváhejte a využijte slevy na adventní zájezdy do Krakova. Vydejte se s přáteli, rodinou, užijte si romantiku s drahou polovičkou v tomto krásném městě.

Největší vánoční trhy v Krakově se nacházejí na hlavním náměstí – Rynek Glowny, které je spolu s historickým centrem zapsán na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Ochutnat můžete tradiční vánoční jídlo, punč, ovoce v čokoládě a klobásky. Místní specialitou je pitný med. Zakoupíte zde také řemeslnické a umělecké předměty, svíčky, ozdoby a mnohé další. Krakov nabízí i bohatý kulturní program. Zavítejte také do historických krámků Sukiennice, kde můžete zakoupit šperky ze zlata, stříbra a jantaru. Vše dokresluje pohodová vánoční atmosféra, která jistě okouzlí každého z vás.

Královské město Krakov

Krakov je druhé nejlidnatější město Polska. Díky svým historickým památkám, kostelům, množství obchodů, kaváren a stánků s místními specialitami se řadí mezi nejatraktivnější a nejnavštěvovanější města Polska. Nejvyhledávanějším turistickým cílem a dominantou tohoto města je hrad Wawel, který se nachází na levém břehu řeky Visly. Hojně navštěvované jsou také Dračí jeskyně s kovovou sochou draka, který chrlí z tlamy oheň. Vydejte se za poznáním do tohoto krásného města a prožijte nevšední zážitky.

Prožijte kouzlo Vánoc v pohádkovém městě Krakov. Vychutnejte si vše, co k vánoční atmosféře patří. Nechte se omámit krásnou vůní tradičních pochutin. Zaposlouchejte se do zvuků melodie, která zní každou hodinu z věže Mariánského kostela. Poznejte historii královského města a využijte slevy na adventní výlety do Krakova. Tradiční vánoční trhy, vůně punče a cukroví, krásné památky a nejen to zažijete v Krakově.

Leave a Reply