4
Zář

Sviťte intenzivně, ale levně

Posted By admin in Bydlení

Pokud hledáte co nejlevnější osvětlení, co se týče spotřeby a jiných vlastností, potom jistě víte, že je to osvětlení LED. V dnešní době již tento druh světla najdeme v mnoha domácnostech. Když však chcete osvětlit větší prostor, či potřebujete intenzivní světlo, ať už venku, či uvnitř, nebude Vám klasická LED žárovka stačit. Pro tyto případy je tu LED reflektor.

Máte doma starý halogen a rádi byste ho nahradili modernější a úspornější variantou? Moderní LED reflektor 10W má mnoho skvělých vlastností, které Vás jistě přesvědčí o správnosti této myšlenky. Jaké vlastnosti to jsou?

  • Velká úspora energie – oproti klasickým halogenům až 70%
  • Možnost regulace intenzity osvětlení – svítíte jen tolik, kolik potřebujete
  • Velmi příjemné a přirozeně vypadající světlo
  • Dlouhá životnost – až 50 000 hodin
  • Nevydávají téměř žádné teplo – nemusíte se bát požáru, či popálení
  • Žádné UV, či infračervené záření

LED reflektor 10W najde své využití v interiérech i venku. Můžete ho využít pro zahradní párty, či v galeriích a muzeích. Díky tomu, že nevydává UV ani infračervené záření nedochází jeho vlivem k blednutí barev, což velmi ocení zejména právě muzea a galerie. Využití LED reflektorů je opravdu velmi široké.

Víme, že pořizovací cena LED reflektoru může být o něco vyšší, než u klasických halogenů. Díky velké úspoře energie a dalším výhodám se Vám však tato investice velmi brzy vrátí. Kromě toho, máme pro Vás obchod, kde můžete zakoupit LED reflektor 10W a další světelné zdroje tohoto druhu opravdu levně. Najdete zde levné LED žárovky, LED autožárovky a mnoho dalších světel, které dokážou šetřit Vaši kapsu. A nejen to, ale navíc šetří také přírodu, neboť neobsahují jedovaté látky a mají dlouhou životnost, díky které vzniká jen malé množství odpadu. Navštivte Lightpark a začněte svítit efektivně, šetrně a levně.

 

Leave a Reply