5
Zář

Sezení bez bolesti Vám pomůže zvýšit i Vaše pracovní výkony

Posted By admin in Business, Bydlení

Počítače a rozvoj techniky nám přinesli mnoho dobrého a pomáhají nám usnadňovat práci. Ovšem to, že ubývá manuální práce, pro nás může být i škodlivé, neboť tak přibývá sedavých zaměstnání, která jsou ale velmi náročná pro naše zdraví, především našich zad. Je totiž velmi obtížné udržet při dlouhodobém sezení naše tělo ve správné poloze. Abychom si ulevili, různě se hrbíme a nastavujeme naše tělo do poloh, které nám možná na chvíli uleví, ale rozhodně nejsou z dlouhodobého hlediska pro něj vhodné. Tím si můžeme způsobit nepříjemné bolesti ramen, krční páteře, či zad a dokonce až vyhřeznutí plotének. Jestliže chcete těmto problémům předcházet, potom je velmi žádoucí pořídit si zdravotní kancelářskou židli, která Vás bude při sezení nutit posilovat.

Zdravotní kancelářské židle jsou skvělými pomocníky v prevenci a léčbě bolestí zad, způsobenými právě nesprávným sezením. Čím se ta zdravotní kancelářská židle liší od té klasické? Největší rozdíl je v sedáku, který je tvořen buď nestabilní plošinou, či polovinou míče (Half Ball). Obě tyto varianty nás nutí neustále vyrovnávat pohyby pánví. Tím dochází k posilování svalů pánevního dna, břicha i zad.

Pokud uvažujete o pořízení kvalitní kancelářské židle, potom by pro Vás měla být pravou volbou právě ta zdravotní. Kromě užitku pro Vaše zdraví se můžete těšit také na skvělý design, který krásně doplní celkový vzhled Vaší kanceláře. Naše kancelářská křesla splňují ještě jeden důležitý požadavek, a to nízkou cenu.

Internetový obchod B2B Partner Vám přináší nabídku křesel do kanceláře s mnoha výhodami. Jaké to jsou?

  • Doprava zdarma
  • Široký sortiment
  • Záruka 7 let
  • Skvělé ceny
  • velmi rychlé dodání (zboží máme skladem)

Neváhejte nakupovat kvalitní kancelářské židle a pomozte svým zádům zbavit se bolesti.

 

Leave a Reply