4
Lis

Odsávat páry se vyplatí z mnoha důvodů

Posted By admin in Bydlení

Při vaření v kuchyni vznikají páry, které jsou ve většině případů zcela nežádoucí. Komínové digestoře však problematiku vznikajících par při vaření řeší zcela elegantně. Již mnoho let jsou tato zařízení standardním vybavením takřka každé kuchyně. Jejich funkce je totiž zcela nenahraditelná, neboť ani usilovné větrání místnosti nemusí být účinné. Naopak správně vybraná a nastavená digestoř dokáže nejenom vysát nežádoucí páry z místnosti, ale ještě k tomu eliminovat pachy, které při přípravě pokrmů vznikly. Jako příklad lze uvést připálení připravovaného pokrmu ke stěnám nádoby, ve kterém se bude tento pokrm připravovat. Odčerpat ten nepříjemný vzduch, který se po takovém vaření v místnosti nachází, to není žádná legrace. Se správnou digestoří to však nebude žádný problém. Proč byste si měli pořídit novou digestoř?

-        Kvalitní odsávání par z místnosti

-        Díky absenci páry nemůže dojít ke zvyšování vlhkosti a tedy plísním

-        Digestoř zatočí s nepříjemnými pachy

 

Vyberte dle požadavků vaší místnosti

Správná digestoř by měla umět nejenom odčerpat špatný vzduch z místnosti, ale měla by tento vzduch také vyčistit a pokud možno vrátit zpátky do místnosti. Dá se tedy říci, že digestoře fungují jako čističky vzduchu. Díky této základní funkci moderních digestoři se stanovil standard, který říká, že kvalitní digestoř by měla hned několikrát vyměnit vzduch v celé místnosti, kde pracuje. Na trhu najdete mnoho typů digestoří, od ostrůvkových, přes vestavné či výsuvné až po komínové. Ty jsou zpravidla nejvýhodnější tehdy, když poblíž umístění tohoto zařízení vede komín. Na těleso komínu totiž můžete tohle zařízení napojit bez jediného problému.

Elegance již na první pohled

Dnešní digestoře jsou navrhovány nejenom s ohledem na funkci, ale také na design. Lidé chtějí krásné kuchyně, které však budou v první řadě funkční. Vyberte si tedy svou novou komínovou digestoř na www.ventilatory-shop.cz, kde je možné najít mnoho zajímavých produktů, od základních až po profesionální.

 

Leave a Reply