9
Zář

Zárukou kvality je ověřená podlahářská firma Plovoucí podlahy Vimperk

Posted By in Bydlení

Nejoblíbenější podlaha na trhu

Zkušení podlaháři z Vimperku zaznamenali, že stále více oblíbenou podlahovou krytinou mezi zákazníky jsou plovoucí podlahy a všechny jejich druhy. Není se ale čemu divit, jelikož na jihočeském trhu se objevuje velká řada této podlahové krytiny. Podlaha, která je opatřena takzvanou „plovoučkou“, je velmi okouzlující a má nespočet výhod. Pro tyto výhody je plovoucí podlaha stále více vyhledávanější.

Podlaha je důležitým prvkem harmonického domova, proto je tady na místě nešetřit jak na kvalitě materiálů, tak i na pokládce. Podlaháři z Vimperku vám poradí jaký druh plovoucí podlahy se hodí pro váš interiér, pomohou vám se zorientovat v různých typech daného druhu a samozřejmě profesionálně položí. Kvalitně položená podlaha vám přinese dokonalý požitek s komfortní podlahy.

Plovoucí podlahy a jejich základní dělení

Plovoucí podlahy jsou na prvních příčkách mezi podlahovými krytinami a není se čemu divit. Nad ostatními podlahovými krytinami vyčnívají plovoucí podlahy svou snadnou pokládkou, nízkou pořizovací cenou, moderním vzhledem, nespočtem vzorů, barev a dekorů, jsou snadné na údržbu a hlavně jsou praktické.

Základní dělení plovoucích podlah:

 • dřevěné plovoucí podlahy
 • laminátové plovoucí podlahy
 • korkové plovoucí podlahy
 • vinylové plovoucí podlahy
 • bambusové plovoucí podlahy
 • Všestranné plovoucí podlahy

  Plovoucí podlahy a všechny jejich typy si najdou své uplatnění, mezi jejich největší klady patří, že jsou moderní a vypadají stylově v jakémkoli podání. Ale důležitým prvkem při dlouhodobém a kvalitním používání je odborná a pečlivá pokládka, kterou vám zaručí podlaháři z firmy Plovoucí podlahy Vimperk z Jihočeského kraje.

  Plovoucí podlahy

 • Dřevěné plovoucí podlahy – jsou dvou nebo třívrstvé. Jsou velmi odolné a mají dlouhou životnost. Dřevěné plovoucí podlahy se dají renovovat, což zaručuje, že podlaha bude zase jako nová. Tyto podlahy jsou z přírodního materiálů.
 •  

 • Laminátové plovoucí podlahy – dvou nebo třívrstvé vyrobené z umělých materiálů, mají mnoho skvělých užitných vlastností. Velký výběr barev, motivů a dekorů.
 •  

 • Korkové plovoucí podlahy – přírodní materiál, který se získává z korkového dubu. Velmi příjemné na dotek a chůzi. Korkové plovoucí podlahy mají skvělé tepelné i hlukové izolační vlastnosti.
 •  

 • Vinylové plovoucí podlahy – přírodní PVC je vyrobeno ze čtyř vrstev. Vinylové plovoucí podlahy jsou příjemné na dotek.
 •  

 • Bambusové plovoucí podlahy – kvalitní a vkusné podlahy vyrobené z bambusu. Šetrné k životnímu prostředí a mnohonásobně tvrdší než dubové dřevo.
 •  

  Pokládání plovoucích podlah

  Pokládání plovoucích podlah je důležitým spojníkem k využití všech vlastností a trvanlivosti. Proto je důležité nepouštět se do pokládání sám, ale s vimperskými odborníky, kteří mají zkušenosti v oboru. Pokládání plovoucích podlah vyžaduje zručnost, kterou v chytrých knížkách nevyčtete, a také letitou praxi, kterou podlaháři z jihočeské firmy Plovoucí podlahy Vimperk mají. Své služby nabízí všem, kterým záleží na kvalitě pokládky a jsou z Vimperku a blízkého okolí. Pokládání plovoucích podlah většinou zabere jeden den, což není nijak drastická doba, kterou tomu musíte obětovat. Podlaháři zkontrolují připravený podklad a poté se pustí do samostatné pokládky. Začištění krajů se provádí lištami ze stejného materiálu a barvy.

  Plovoucí podlahy Vimperk

  Na trhu se již objevuje mnoho firem, ale Plovoucí podlahy Vimperk jsou stálicí mezi podlaháři z Jihočeského kraje, kteří mají ochotné řemeslníky se šikovnýma rukama a chutí pracovat. Aby svým konkurentům stále stačili, obnovují svůj um neustálým školením, které zajišťuje, že vaše podlaha dostane jen tu nejlepší pozornost v podobě moderních a účelových pomůcek a materiálů.

  Jihočeská firma Plovoucí podlahy Vimperk nabízí jen reálně splnitelné možnosti, aby zákazník byl s koncovým výsledkem vždy spokojen a mile překvapen. Podlaha je skvostem, která stojí za vaší pozornost v podobě podlahářů.

  One Response to “Zárukou kvality je ověřená podlahářská firma Plovoucí podlahy Vimperk”

  1. My Post – Zárukou kvality je ověřená podlahářská firma Plovoucí podlahy Vimperk Says:

   [...] Copywriting Posted on Monday, September 12th, 2011 at 10:45 pm In Info | Comments RSS [...]

  Leave a Reply