18
Kvě

Výrobky Viessmann pravidelně na předních pozicích

Posted By in Bydlení

Stiftung Warentest

Ať už se jedná o nástěnný plynový kondenzační kotel nebo kotel peletkový, solární zařízení pro ohřev pitné vody nebo podporu vytápění – výrobky z kompletního programu Viessmann hrají ve srovnávacích testech organizace Stiftung Warentest neustále prim.

Vitodens 300-W
Nástěnný plynový kondenzační kotel Vitodens 300-W sklidil u pracovníků organizace Stiftung Warentest samou chválu. Ve svém červencovém vydání časopisu „Test“ se srovnávalo devět kombinací plynového nástěnného kotle a solárního zásobníku. Konečný verdikt: S celkovou známkou „dobrý“ (1,7) jsou kotle Vitodens 300-W a solární zásobník Vitocell 100-W jasnými vítězi testu.

Vitosol 200-F, Vitocell 100-B a Vitosolic 100
V březnu 2008 ohodnotila nezávislá spotřebitelská organizace Stiftung Warentest solární paket pro ohřev pitné vody celkovou známkou „velmi dobrý“. U solárního paketu se jedná o poměrně levné a velmi výkonné zařízení s plochými kolektory, které má vysokou výtěžnost ze sluneční energie – tak zní shrnutí odborníků, kteří testy provedli. Zkoušené kompletní řešení se skládalo ze dvou plochých kolektorů Vitosol 200-F, solárního zásobníku Vitocell 100-B s objemem 300 litrů a solární regulace Vitosolic 100. Celkem se tehdy navzájem srovnávalo dvanáct solárních paketů od různých výrobců.

Vitoladens 300-C
Jako „jeden ze dvou nejlepších olejových kotlů v testu“ dostal Vitoladens 300-C firmy Viessmann v květnu 2008 od nadace Stiftung Warentest celkovou známku „dobrý“ (1,6). Obsadil tak místo na špici mezi deseti vzájemně srovnávanými olejovými kondenzačními kotli. V kategorii testu „Energetická efektivita v topném provozu“ se blýskl kotel Vitoladnes 300-C se známkou „velmi dobrý“ (1,3).

Vitosol 200-F, Vitocell 340-M a Vitosolic 200
Vítězství v testu také pro solární paket Viessmann ke kombinované podpoře vytápění a ohřevu pitné vody. S celkovou známkou „dobrý“ (1,8) obsadil paket spolu s dalšími přední místo mezi celkově 13 zařízeními, která byla srovnávána v březnovém vydání časopisu „Test“ v roce 2009. Solární paket skládající se ze šesti plochých kolektorů Vitosol 200-F, multivalentního kombinovaného zásobníku Vitocell 340-M a solární regulace Vitosolic 200 dostal v individuálním hodnocení „energetické efektivity a komfortu přípravy teplé vody“ dokonce známku „velmi dobrý“ (1,5).

Vitoligno 300-P
V květnu minulého roku se prosadil peletkový kotel Vitoligno 300-P s celkovou známkou „dobrý“ (2,1) v konkurenci devíti uchazečů a stal se vítězem testu (zvláštní vydání časopisu „Test Spezial Energie“ květen 2009). Energetická efektivita byla nejdůležitějším zkušebním kritériem, které mohlo jasně rozhodnout pro Vitoligno 300-P. „Jeho roční koeficient využití je zdaleka nejvyšší a umožňuje mimořádně efektivní využití energie ze dřeva,“ chválili odborníci provádějící testy.

Mimoto prokázal kotel Vitoligno 300-P nejlepší ekologické vlastnosti (známka 1,7): organizace Stiftung Warentest mu potvrdila čisté spalování, „které vede k nejnižším emisím“.

Kompletní program se špičkovými výrobky pro všechny nosiče energie
Vysoce efektivní kondenzační systémy na plyn a olej, moderní kotle, tepelná čerpadla, solární zařízení a kogenerační jednotky – kompletní program Viessmann poskytuje pro všechna použití a všechny nosiče energie úplná systémová řešení se špičkovými výrobky, která dokonale splňují požadavky, jež jsou na ně kladeny.

Viessmann produkty ve srovnávacích testech mají stále náskok.

One Response to “Výrobky Viessmann pravidelně na předních pozicích”

  1. Výrobky Viessmann pravidelně na předních pozicích | Brumov village site Says:

    [...] Copywriting [...]

Leave a Reply