20
Čer

Velké slevy na lícové cihly

Posted By in Bydlení

Společnost Naturbrick nabízí pro zákazníky zajímavou obchodní akci – při objednání většího množství bude poskytnuta individuální sleva na všechny lícové cihly a pásky. Pomůžeme Vám vybrat dle Vašich představ i finančních možností.

Lícové cihly jsou estetickou a velmi funkční variantou standardní omítky. Jde navíc o zcela ekologické řešení, které vychází ze standardních pálených cihel a ne náhražek. Jednodušší a levnější variantou jsou tzv. lícové pásky. Pro započetí lepení cihlových obkladových pásků je třeba mít na stavbě dokončeno osazení oken a dveří, zajištěn zdroj vody a elektřiny (220V) a připraven podklad pod lícové pásky. Podkladová vrstva – jádrová omítka či zateplovací systém za použití speciálních kotvících prvků – sklotextilní tkanina (perlinka) Vertex R 267, talířové hmoždinky s ocelovými hroty (šroubovací) Ejotherm STR U + zátka k zabránění vzniku tepelného mostu.

Pro následnou montáž lícových cihelných pásků na zateplovací systém lze použít standartní zateplovací polystyren nebo vatu. Kotvit je ideální do lehce zavadlé stěrkovací hmoty, 8-10 kotev na m2. Není možné kotvit později, šroub pak již nezatáhne hlavu kotvy do líce s vystěrkovanou hmotou.

Lícové cihly jsou 100% přírodní, ekologický materiál, s dobrými izolačními vlastnostmi, pro více informací se podívejte na naše galerie vzorků.

Leave a Reply