30
Bře

V naší drogerii Vám prodáme primalex, fasádní barvy, ale i věci proti plísním

Posted By in Bydlení

Naše společnost nabízí zákazníkům na internetu i v kamenném obchodě veškeré drogistické potřeby, nástroje i materiál. Jde konkrétně např. o fasádní barvy, barvy Dulux, Primalex, štětky, škrabky i další nářadí. V našem obchodě si můžete nechat dokonce barvy přesně namíchat na speciálním přístroji. Většina zboží je skladem, jde o více než 25.000 položek.

Kromě výše uvedeného nabízíme i velmi žádné prostředky proti plísni. Plíseň není nic jiného než houba, a ta potřebuje k růstu a množení vlhko. Zbavte se ho a máte vyhráno. Pokud vám stěny v zimě promrzají a na vnitřní straně stěny kondenzuje vlhko nebo voda, můžete tyto stěny zateplit zateplovací barvou, např. ETERNAL IN Thermo nebo ještě lépe zateplovací stěrkou, např. AEROTHERM. Tyto materiály zvýši povrchovou teplotu Vašich stěn a ve většině případů voda přestane kondenzovat, srážet se a tím se vytvoří prostředí se životem plísní neslučitelné.

Pokud máte špatně provedené nebo žádné izolace a vlhko ze země vzlíná, máte dvě možnosti. První, že uvedete izolace do perfektního stavu tak, aby voda ze základů do zdí více nevzlínala. A druhým řešením je, že budete s plísněmi průběžně bojovat. Naleznete u nás celou řadu protiplísňových přípravků. Mezi nejprodávanější a nejúčinnější patří Bio Repel, Sanatherm nebo Detastop. Pro každý jednotlivý případ ale může být účinný jiný výrobek.

Potřebujete-li kvalitní barvy pro vymalování bytu, domu, či jiného prostoru, navštivte nás či nás kontaktujte přes email či telefon.

Leave a Reply