20
Pro

Schody Stadler – od objednávky po stavbu

Posted By in Bydlení

Společnost Schody Stadler s.r.o. dodává na trh kvalitní ocelová a dřevěná schodiště. V naší nabídce naleznete bohatý výběr dřevěných a ocelových schodišť nejen ve standardním provedení, ale i individuálních řešení, navržených dle konkrétních požadavků našich klientů.

Základem pro dodávky našich produktů jsou údaje uvedené v cenové nabídce nebo smlouvě o dílo. Při objednávce, resp. zaměření schodiště zákazník udá složení a tloušťky podlah. Náklady vzniklé nedodržením tloušťky podlah nese objednatel. V objednávce musí být udány veškeré rozvody vody, plynu, elektřiny, podlahového topení atd. Jinak bohužel nemůže firma ručit za způsobené škody vzniklé při instalaci schodů. Klient je dále povinen poskytnout našim pracovníkům bezplatně elektrickou energie, vodu a umožnit přístup k objektu.

Zákazník nemusí mít obavy, že po instalaci schodiště zůstane v místnosti či domě nepořádek – začištění a drobná poškození při montáži (např. omítky) odstraňujeme samozřejmě na své náklady.

Společnost Schody Stadler vlastní certifikáty kvality, naše výrobky jsou vyráběny v souladu s ČSN a jsou neustále vystaveny kontroly kvality. Garantujeme bezchybnou kvalitu použitých materiálů, kvalitu zpracování a instalace, je-li předmětem naší dodávky. Záruční doba je 60 (šedesáti) měsíců od instalace nebo předání kroky. Samozřejmě však nemůžeme ručit za neodbornou údržbu a zásahy ze strany zákazníka.

Ocelové schody jsou dodávány včetně základního antikorozního nátěru. Dřevěná schodiště jsou povrchově  upraveny. Dřevo je přírodní materiál, a proto nelze vyloučit nepatrné vrzání při chůzi do schodů, barevné odchylky na schodech apod. Nemořené masivní dřevo má rozdíly jak v barvě a ve struktuře.

Naši zkušení prodejci Vám samozřejmě poradí s výběrem typu schodiště a materiálů dle určení. Naše prodejce naleznete v Praze, Brně i Českých Budějovicích.

Leave a Reply